Skocz do zawartości

Qeksy

Gracz
  • Postów

    106
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Qeksy

  1. Qeksy

    LOCK

    Ja tylko mówie ale combi i sedan to nie coupe i cabrio
  2. Qeksy

    Sultan 2.0 combi

    Faktycznie masz racje bo w niektórych pojazdach np. Flesh zmiana coupe-hackback to jedno auta ale do zmiany wariantu przyda się przyda "Doinwestowanie" dlatego czekałem jak mówiłem na wypowiedz delty ale teraz mi się przypomniało
  3. Qeksy

    Sultan 2.0 combi

    Niewiem czy to dotyczy sultana więc czekam na wypowiedz deltaruna ale od silnika 2.0 masz tzw. "Doinwestowany" i to np umożliwia zmienianie wariantów. :p (poczytaj troche archiwum)
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Qeksy

    Sultan 2.0 combi

    Login z serwera: Qeksy Nick z serwera: Qeksy ID pojazdu:.42307 Na jaki wariant chcesz zmienić: z sedana na combi ma silnik 2.0
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Qeksy

    @lock

    Sultan 2.0 up1 fele
  8. Qeksy

    Kozak Vicka 2.2

    @lock Posiadaczem vicka został Shizer
  9. Qeksy

    Kozak Vicka 2.2

    No jeszcze trochę i sprzedam
  10. Qeksy

    Kozak Vicka 2.2

    Hot zbliżamy się do sell
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin