Skocz do zawartości

Pauli*

Gracz
  • Postów

    389
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Pauli*

  1. Jestem zaszczycony, że mogłem wziąć udział w tworzeniu tego, dobra robota chłopaki .
  2. Pauli*

    Nabij sobie Repke.

    Dej no lajka, nie bądź taki
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Pauli*

    Nabij sobie Repke.

    Ja praktyki miesięczne mam 6.05 do 30.05, potem 2 tygodnie na kolejne poprawy ^^
  5. Pauli*

    Nabij sobie Repke.

    Ten dzień w szkole nie był taki zły, poprawione 2 zagrożenia, jutro jeszcze jedno i czekają mnie praktyki miesięczne .
  6. Gratuluje wszystkim nowym Supportom, może kiedyś i ja znajdę się na liście :).

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Pauli*

    Nabij sobie Repke.

    I koniec strajku, lecimy do szkoły
  9. Pauli*

    Screeny z innych Gier :>

    @KRISU., bitka na screeny z Wiedźmina? Proszę bardzo
  10. Pauli*

    Nabij sobie Repke.

    Ten strajk to masakra, jak tak można ! żartowałem, jakby to powiedział Tobiasz 'bawimy się'.
  11. Pauli*

    Nabij sobie Repke.

    Maśniutko dawać mi tu lajki żartowałem, nie dacie
  12. I cyk SAMD, gratuluje pozostałym i dziękuję za wybór :D 

  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Przypominam o rekrutacji do organizacji Vae Victis, link na moim profilu :)
     

     

  16. Pauli*

    Screeny z innych Gier :>

    Kolejne screeny ode mnie, górować tym razem będzie Wiedźmin Gdyby ktoś się pytał, wiedźmin na najwyższych ustawieniach, postal nie pamiętam bo grałem w niego na laptopie dawno temu a Firewatch również na najwyższych
  17. @Snooki* z tobą na każdą święconkę normalnie.
  18. Pauli*

    Nabij sobie Repke.

    Witam i pozdrawiam : - )
  19. Pauli*

    Screeny z innych Gier :>

    Dawka screenów ode mnie
  20. Pauli*

    Żegnam na zawsze.

    Trzymaj się, wróć kiedyś
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin