Skocz do zawartości

Pauli*

Gracz
  • Postów

    389
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Pauli*

  1. co ty nuxer

    1. NVXER

      NVXER

      amba fatima byl mod i ni ma XD

    2. Pauli*

      Pauli*

      XDDD witam w gronie emerytowanych

  2. Siema

    1. Girappa

      Girappa

      Siema siemka, ziarnko do ziarenka

    2. pawelik001

      pawelik001

      a ja będę z tyłu na kanapie palił jazz

  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Siema, mogę do redakcji, ogar 14 lat

    1. Girappa

      Girappa

      Jasne, wyślij przelew na paypala i zaraz Cię dodam do panelu.

  5. i po co mnie prześladujesz nawet na gta v co

  6. gratulacje nowi zieloni

    1. matvs.
    2. Girappa

      Girappa

      Dzięki! Od zawsze w siebie wierzyłem.

  7. Pauli*

    Witam

    Witam, co tam u was słychać? Jak zdrówko? czasem wpadnę na serwer pośmigać Zionem bożym. Są tu jacyś starzy wyjadacze?
  8. Co tam słychać na rejonie

    1. Girappa
    2. Pauli*

      Pauli*

      Jakoś leci, że wam się chce dalej w to MTA grać

    3. fr0st_Official
    4. AdaSkoo
  9. hej znamy sie

    1. m1XE

      m1XE

      lubie ryby i rowniez tez lubie ryby

    2. Pauli*

      Pauli*

      ty dalej zepsuty mixer jestes

    3. TiVo.
    4. Girappa

      Girappa

      A kim ty jesteś?

    5. Pauli*
  10. Tancze polskie tango

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin