Skocz do zawartości

Chopin*

Gracz
  • Postów

    22
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Chopin*

  1. Twój nick: Chopin Nick osoby oskarżonej: Bambo* Powód napisania skargi: Sytuacja wyglądała tak, że jadąc autostradą LV-SF zostałem staranowany przez kiepsko wyuczonego pracownika frakcji SAFD. Jechałem za nimi by to wyjaśnić. Po dojeździe na miejsce zdarzenia znajdowała się tam także jednostka SARA. Podszedłem do kierowcy wozu i chciałem to wyjaśnić. Niestety nie udało mi się to przez chamskich pracowników frakcji, którzy nie dali mi dojść do słowa z winowajcą. Nie ukrywam troszkę mi puściły nerwy za co zostałem ukarany blokadą pisania. Wracając do sprawy oskarżony wcześniej nakazując mi abym zjechał na pobocze, nałożył mi na mój pojazd blokadę na koło, a następnie powiedział że ten pojazd jest porzucony. Bardzo dobrze wiedział że to mój pojazd. Chwilę później gdy zagroziłem mu skargą zdjął tą blokadę i kazał mi jechać. Dlatego też wnioskuję o ukaranie wyżej wymienionego gracza za nadużywanie sprzętu frakcyjnego. Dowody: [2020-04-19 23:49:50] [Output] : Bambo* [368]: Jedz [2020-04-19 23:49:51] [Output] : M0ntaq. [773]: Albo stani na poboczu // Oraz film https://www.youtube.com/watch?v=YL0dVepsPH8&feature=youtu.be
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin