Twój nick: Chopin
Nick osoby oskarżonej: Bambo*
Powód napisania skargi: Sytuacja wyglądała tak, że jadąc autostradą LV-SF zostałem staranowany przez kiepsko wyuczonego pracownika frakcji SAFD.
Jechałem za nimi by to wyjaśnić. Po dojeździe na miejsce zdarzenia znajdowała się tam także jednostka SARA. Podszedłem do kierowcy wozu i chciałem to
wyjaśnić. Niestety nie udało mi się to przez chamskich pracowników frakcji, którzy nie dali mi dojść do słowa z winowajcą. Nie ukrywam troszkę mi
puściły nerwy za co zostałem ukarany blokadą pisania. Wracając do sprawy oskarżony wcześniej nakazując mi abym zjechał na pobocze, nałożył mi na
mój pojazd blokadę na koło, a następnie powiedział że ten pojazd jest porzucony. Bardzo dobrze wiedział że to mój pojazd. Chwilę później gdy
zagroziłem mu skargą zdjął tą blokadę i kazał mi jechać. Dlatego też wnioskuję o ukaranie wyżej wymienionego gracza za nadużywanie sprzętu
frakcyjnego.
Dowody: [2020-04-19 23:49:50] [Output] : Bambo* [368]: Jedz
[2020-04-19 23:49:51] [Output] : M0ntaq. [773]: Albo stani na poboczu // Oraz film https://www.youtube.com/watch?v=YL0dVepsPH8&feature=youtu.be