Witam wszystkich , z tej strony FajerKaczka . Mianowicie chciałem się pożegnać z wami i z serwerem z powodu następującego :
-Dużo już przeżyłem na nim , chcę odejść i przyjść za dłuuugi czas
-Faworyzację przy wybieraniu administracji (nie będę się w tym temacie więcej drążyć)
-Serwer tymczasowo mi się znudził
Chciałbym pozdrowić następujące osoby :
-NoniX
Kochany ziomeczek <3 Życzę powodzenia z prowadzeniem organizacji i życze moda <3 <3
-Namik209
Wspólne chwile w TSA <3 Swoją drogą pozdrawiam wszystkich z TSA
-BezCenzury
Najlepszy szef <3 Oby więcej awansów ziomeczku <3
-Kasia105
Miau Kasiu <3 I niestety zapamiętałem naszą rozmowę na pm XD <3
-Magik
Od początku serwera ogarnialiśmy razem <3 Zostań kim jesteś oraz ogarniaj ten serwer <3
-Turysta
Najlepszy tuner na serwerze <3 Więcej $ oczywiście i suppa <3 <3
-Oxygeny
Prowadz dalej nasze radyjko <3 Więcej filmów i oczywiście subskrypcji <3
Jeśli kogoś nie dopisałem z góry przepraszam
Do zobaczenia
Kaczuszka