Skocz do zawartości

Lowell

Gracz
  • Postów

    125
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Lowell

  1. zmien tytul , z bufa na buleta
  2. Lowell

    Vincent na ID | 1343

    zacznijcie oferowac cos konkret, 650 po selu za to cudo
  3. to ze przeplaciles za auto nie oznacza ze teraz ktos znow popelni twoj blad xD / moja oferta dalej aktualna ( jakies 780k)
  4. jester ft bez nitra up4, szybki 80% lampa lazurowa
  5. Lowell

    Kupie Jestera

    mam ft bez zbednego wisu, na lazurach
  6. Nazwa nieruchomości: Dom z parkingiem ID nieruchomości: 515 Cena za dobę: 400 pln Lokalizacja: Las Payasadas Cena: Oferty od 190k (takie dostawalem pod poprtzednim postem jak byla oplacona na tydzien ) KT: 270k MP: 10k Coś od siebie: Odchodzę z serwera a szkoda byłoby stracić taką bazke :3 oplacona jest do 9 Sierpnia czyli calkiem sporo :d
  7. Napisałem bez śmiesznego podbijania bo na podbijaniu mi nie zależy
  8. Nazwa nieruchomości: Dom z parkingiem ID nieruchomości: 515 Cena za dobę: 400 pln Lokalizacja: Las Payasadas Cena: Oferty bez podbijania konkret ja chcesz to konkret oferujesz Mp: 10k Coś od siebie: Odchodzę z serwera a szkoda byłoby stracić taką bazke :3
  9. Nazwa nieruchomości: Dom z parkingiem ID nieruchomości: 515 Cena za dobę: 400 pln Lokalizacja: Las Payasadas Cena: Oferty bez podbijania konkret ja chcesz to konkret oferujesz Mp: 10k Coś od siebie: Odchodzę z serwera a szkoda byłoby stracić taką bazke :3
  10. 222 400 ( kwestia dogadania)
  11. Przechodze na urlop bez terminowy, dziekuje wszystkim za gre :3

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Lowell

      Lowell

       nie wypowiem sie , szczerze? nawet nikt niewie co to za random kid xD, jawbdi narazie nawet nie mam sam pojecia kiedy wroce :x

    3. ACZU.

      ACZU.

      hahaha random xddd szkoda ze mam pid 352 na koncie krapeq i gram tu od 1 edycji xd

    4. Lowell

      Lowell

      tylko szkoda ze ciebie nikt nie zna  noname xD

    5. ACZU.

      ACZU.

      masz pid 150k to sie dziwisz ze mnie nie znasz chlopie xd

    6. Lowell

      Lowell

      uznajmy ze masz racje xD i przemilcze ta karuzele smiechu noname kid :) 

  12. zr vakus ft bez niterka rozumiesz baczki 50/50 szybka calutkie 80% ale jak zamkniesz oczy to sa 15% nie mka lotki bo tak sunie ze odpadla, wlot na dach i progi ,ledzik ice i no co tu duzo mowic super bryczka :O
  13. zr ft bez nitra, na ice baki 50/50 ,szybki 80% wisu ma nawet , oferuj dc NewCygan*#9410
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin