Skocz do zawartości

Lowell

Gracz
  • Postów

    125
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Lowell

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Lowell

    Nabij sobie Repke V2.

    oddane oddaje odrazu :DD obserwacje profilu rowniez
  3. To może by tak ss ? // 1.706 ps
  4. mozna lock sprzedalem strupy reszta zostaje ze mna
  5. nie da bo nigdy nie dostal takiej oferty procz ciastka xD // 1.676 po sel jak przestaniesz plakac
  6. Lowell

    Sabre 2.4 na rubinach

    na start 1,3 po selu damianku
  7. Lowell

    Kupie coś do 800k!!

    fortjun jeszcze na ciebie czeka, landzik sam nie bedzie
  8. zdziwilbys sie / 1,67 po selu
  9. no dokladnie to napisalem , trzeba tepic takie dzieci, bo od kompa maja wode z mozgu, ale w jego swiecie ma oferty 2kk mimo ze pod postem najwyzsza 1,6 XDD a jak sie odzywaja o ss zeby pokazal to cisza // 1,65kk po selu i powijam zebys juz nie plakal
  10. stanier poszedl za 60k land za 53k virgo za dyche monkloc za piatke lecymy dalej dur kurde tego
  11. Oferta 205 k of łapki za windsora na serwerze od gracza @Kubixior
  12. masz oferte 2kk, ale jak jest ta sama to juz nagle cie ciekawi co? xDD oferta 2kk jest nie aktualna od ciastka wypowiedz sie @Ciastkowy* xDD // zeby nie bylo 1,58 kk po lekkim selu
  13. aj malutko potraktuje to jako bumpa /dalej
  14. mam cos ciekawego i nie czesto spotykanego na drogach, windsor z zaczetym tune masz tu id // oferta 200k na forum https://mta4life.pl/vehicles/?s_t=2&s=cyganbiznesu123&check=83787
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin