Skocz do zawartości

MaTTix

Gracz
  • Postów

    437
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez MaTTix

  1. Nikogo nie zabiła,a jednak zakazana.Sadzic Palic! zalegalizowac! #bas tajpan

    1. Brodaty.

      Brodaty.

      Zaostrzyć prawo, które bardzo dużo nie reguluje i daje zbyt dużo swobody w tym wypadku.

  2. Fajny dzwiek dodaliscie jak na profil sie czyjś wchodzi teraz props :D

  3. Ahhh te kobiety ;x..

    1. Croatian

      Croatian

      noo, też tak mam :z

    2. Davlo

      Davlo

      Co złapać nie możecie? xDDD

  4. MaTTix

    ZW ~ Hrydziu*

    A o mnie to zapomniałeś ? :/
  5. MaTTix

    Ktoś ma moze macbooka ?

    Gwarancja powinna być co ja mam go dopiero z 7 miesięcy Dobra dziękuje śliczne <3 można @lock.
  6. Mnie nie nic nie sciska chciałem Ci wyprostować sytuacje
  7. Boli cie coś ? Fb Ci na priva podać ?
  8. PLECAK PEŁEN KESZU

    1. Mikixxd

      Mikixxd

      WYPEŁNIONY AŻ PO BRZEGI

    2. .Black

      .Black

      ałteło pendzi samo zmienija bjeggii

  9. Halo halo ktoś cos ? tydzień juz czekam..
  10. MaTTix

    Ktoś ma moze macbooka ?

    Gwarancja wydaję mi sie jeszcze powinna być,dobra dzięki skocze jak najszybciej ale to do Ispotu zanieść ?
  11. Siemanoo ostatnio w macu rozj*bała mi sie matryca orientuje sie ktoś za ile mniej wiecej mogli by to naprawić i gdzie go zanieść,i czy wgl sie opłaca to robić czy nie przekroczy wartość maca XD.
  12. MaTTix

    Wasze Snapchaty

    werquix <3 dodawać.
  13. MaTTix

    Oceń utwór poprzednika

    https://www.youtube.com/watch?v=Kap6TKyJuMY&index=3&list=RDGMEMHDXYb1_DDSgDsobPsOFxpAVM5olmheGJpCI ujdzie
  14. Nie mam pojecia nie miała nicku ta osoba było jako kropka . chyba
  15. MaTTix

    Dobry :D

    To chujo** pamietasz XDD ale jak nie jestem tu mile widzany to moge nawet te przywitanie usunąć.Ani jednej skargi nie napisałem na SAPD jesli Ci o to chodzi XDD
  16. Nick z mumble:Zawsze uzywam MaTTix./Wtedy zmieniłem na jakis obrazliwy xD Powód zbanowania:Wzajemnie IP internetu, na który został nałożony ban:To moze na pw podam ? Nick admina banującego:Nie pamietam Opis bana:Zmieniłem nick na "chujciwdupe" Coś od siebie:Widniał on może maksymalnie z 2 minuty ale jesli kogos uraził to przepraszam licze na odbanowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin