Skocz do zawartości

MaTTix

Gracz
  • Postów

    437
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez MaTTix

  1. Wesołych świąt :D<3 

  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Haha „dzieciaku” ma te dwajsca ileś lat a głupszy od nie jednego 12 latka haha
  4. Na audycji a w rzeczywistosci to dwie inne osoby próbujesz kogoś grac a Ci nie wychodzi bajo.
  5. "Mow se co chcesz, wazne, ze zarabiam na gieldzie duzy hajs" to samo moge ja powiedzieć i gó**o cie powinno obchodzi za ile kupiłe dane auto koniec tematu offtopic.
  6. Sie tam nie wywyższaj bo bym powiedział pare słow na twoj temat i o cenach.
  7. ^przykładowa osoba która zawyża ceny ja osobicie za bulleta FT dałbym 700-750k,za turismo 1,6kk za infernusa 1,6kk
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. MaTTix

    Pa Pa

    Rysiu przemyslalem to dzieki tobie i zrobie tak jak mowisz ale na jakiś czas odejde 3maj sie wariacie dzieki za wszystko
  10. MaTTix

    Pa Pa

    Coooooo ?
  11. MaTTix

    Pa Pa

    Nie bedzie drugiego razu papa lewanuś :3
  12. MaTTix

    Pa Pa

    Nie bedzie nastepnego razu pap
  13. Trzymajcie sie 4life odchodze :D do kiedyś.

    1. Kucin
    2. Kacperix3

      Kacperix3

      Czekam do tej chwili aż wiesz co będzie :)

  14. MaTTix

    Pa Pa

    No więc swirki nie mam co tu już robić odchodze Ci z którymi sie trzymałem pozdrawiam Ci którzy mi robili pod górke środkowy palec pis joł mordeczki Nutka dla was swiry
  15. MaTTix

    Lock

    No to,panowie panie wyciągamy furmanki pucujemy i na zlocik ;D.
  16. Coś sie zaczyna coś sie konczy ,trzeba żyć dalej to tylko YT.
  17. Co do jestera 2.4 widać jak bardzo macie ból czterech liter... tym samym pokazujecie,że nie oplaca sie dla was nic robić ;)

    1. Nukill

      Nukill

      W jakiej cenie był? I czy ma jakąś specjalną podmianke?

    2. MaTTix

      MaTTix

      podmianki nie miał czysty 550k został sprzedany za 650 :P

    3. Nukill
  18. MaTTix

    Pomysł na nową Pracę

    Jak każdy pomysł na nową prace będzie reagowany w taki sposób jak purmur,to lepiej moze bez tych prac.
  19. XD nie no srodek tygodnia XD
  20. Ty to ty wracasz czy odchodzisz bo nie czytalem ?XD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin