Witam a zarazem żegnam,odchodze z powodu braku czasu na gierkę fajnie mi się naprawdę grało przez ten czas gdy poraz pierwszy wszedłem na serwer.
Dziś konczy się moja przygoda przynajmniej na obecną chwilę chciałbym wszystkim serdecznie podziękować mimo,że to gra ale są osoby które dla mnie dużo znaczą,znaczyły i bedą znaczyć duzo mi pomogły na serwerze jak i w zyciu realnym a są to osoby takie jak:
@Iguana Mordo nie zmieniaj się mam nadzieje,że w koncu odzyskasz co straciłeś
@BANDITO. Kumpel ciebie nigdy nie zapomne kontatk jest i bedzię prowadziłeś mnie od poczatku tego serwera aż do chwili obecnej dzieki za wszystko
@R@dClip Rakieta ciebie to nigdy nie zapomnę mam nadzieję ze jeszcze kiedys sie zjawisz na mm
@Hasiu.* No chwast trzymaj sie mordko
@Grzengol Dzięki Grzesiu,że dałeś mi szanse w SAMD na początku mojej przygody szanuje
@Wujcio_BS Wujcio dziękuje za danie mi szansy w SAPD rownież pozderki
@KiLLYouDeaD Kill zgredzie pozderki i dzieki za szanse w TSA
@Kacperix3 Kontakt jest dziekuje calym SAFD za obdarowniem mnie szansą przepraszam ,że jej nie wykorzystalem,kontakt jest
@Garnek. Garnuś ty patelniaku jesteś przyjemną osobą i dużo mi pomogłem dzieki Garnku
@Zebra Ewa najlepszy ERKON na serwerze dziękuje za wszystko miło,że mogłem Cie poznać kontakt mamy
@KRISU. Pozytywny wariacik
@Jojtek01 ładny serdak
@Shiruu Powodzonka rownież pozytywna mordka z ciebie
@Tigerro Gratulacje suppka powodzenia,nie zmarnuj swojej szansy
@Tobiasz63 Ahh Tobiaszek powodzenia na serwerze
@GyCeK Cycek piekarniku ty powodzenia tam w SAPD(kto by pomyslal jeszcze rok połtora,że gycek bedzie w SAPD)
@Rycha. Długo my sie nie znali ale pozytywną osobą jestes trzymaj się!.
W sumie to tyle jeżeli kogoś nie wypisałem bardzo przepraszam aczkolwiek emocje haha i aż łeska w oku sie kreci pisząć to pożegnanie ponieważ spedziłem tu część swojego życia.Bardzo dziekuje wszystkim jeszcze raz .
Pozdrawiam Mati Mam nadzieję ze jeszcze tu wróćę