Szczerze teraz tak myślę i patrzę, że nie którzy gracze wracają do starych gry Ci młodsi oraz Ci starsi i stwierdzam,że MTA jeszcze postoi kręci się to tak jak wskazówka zegarka odchodzą starsi przychodzą młodsi podczas gdy młodsi grają 30% z tych starszych wraca do dalszej gry taka jest moja opinia pozdrawiam .