Siemanoo ostatnio w macu rozj*bała mi sie matryca orientuje sie ktoś za ile mniej wiecej mogli by to naprawić i gdzie go zanieść,i czy wgl sie opłaca to robić czy nie przekroczy wartość maca XD.
To chujo** pamietasz XDD ale jak nie jestem tu mile widzany to moge nawet te przywitanie usunąć.Ani jednej skargi nie napisałem na SAPD jesli Ci o to chodzi XDD
Nick z mumble:Zawsze uzywam MaTTix./Wtedy zmieniłem na jakis obrazliwy xD Powód zbanowania:Wzajemnie IP internetu, na który został nałożony ban:To moze na pw podam ? Nick admina banującego:Nie pamietam Opis bana:Zmieniłem nick na "chujciwdupe" Coś od siebie:Widniał on może maksymalnie z 2 minuty ale jesli kogos uraził to przepraszam licze na odbanowanie