Skocz do zawartości

MaTTix

Gracz
  • Postów

    437
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez MaTTix

  1. Gdzie tam głupoty gadasz zostajesz z nami 3maj się :c
  2. Łukasz jakieś wady zastrzeżenia ?
  3. Witam a więc wczoraj połamałem swoje słuchawki przez kasyno nie chce wydawać grubych pieniędzy na te słuchawki ale żeby nie rozpadły sie po jakimś czasie ktoś coś proponuje jakieś słuchawki do 130zł ?
  4. 24-12-2016 Gracz Iluminata został najbogatszym graczem serwera w jeden dzień ;D.
  5. http://screenshot.sh/owkToXUCKv7oD ~były sobie słuchawki #nie polecam kasyna.
  6. Jak ty stary dobry trzepak siema mordeczko
  7. Kasyno to zło usuńcie to z gry...

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Veq..!

      Veq..!

      ale nikt wam tak nie każe chodzić lol

       

    3. Bartx.

      Bartx.

      CO tylko 200k?

      Co ty wiesz o przegrywaniu Hyhy ja 1kk przewaliłem ale 600k wygrałem to i tak 300k na -

       

    4. MaTTix
    5. AdiK..

      AdiK..

      No zaorać to kasyno i cofnąc wygrane tym co wygrali xDDD

    6. MaTTix

      MaTTix

      Polać panu up XDDD i oddać mi hajs który przewaliłem xd

  8. Zapraszać do znajomych,odwiedzać profil XD :D

  9. Do trzech razy sztuka beng wygrałem easy xd
  10. Ło jak mało odwiedzin.

    1. TwinTurbo^
    2. MaTTix

      MaTTix

      Nabijałeś na multi kontakch XD :P ;v

  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Masę ubrań PROSTO. słodycze i 130zł .
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. MaTTix

    Fifa 16/17

    Na orgin jak juz wejdziesz na fife i zeby online grac to zapomnialem hasla ;-; bo na orgina moge wejsc.
  15. MaTTix

    Fifa 16/17

    Pany szybkie pytanie da sie zresetowac hasło do online ? fify 16 ?
  16. MaTTix

    Fifa 16/17

    To my gramy juz gadalimsy a 17 to ja dostałem za free wiec mam .
  17. MaTTix

    Fifa 16/17

    Witam wszystkich,może ktoś ma chęć pograć sobie jakieś meczyki w fife 16/17 ? Na platformie PC oczywiście ?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin