Skocz do zawartości

MaTTix

Gracz
  • Postów

    437
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez MaTTix

  1. MaTTix

    Zarobki we frakcji.

    SAMD pod względem skryptów jest sto lat za murzynami, albo nawet więcej. :/ Od zawsze SAMD było zaniedbywane pod względem nowosci SAFD miało co chwila coś a SAMD sie tylko patrzyło..
  2. MaTTix

    Zarobki we frakcji.

    Hyak napisz jakis post i zeby sie pod nim wszyscy wypowiedzili kto na tak lub kto na nie zadnej innej odpowiedzi po za tak lub nie
  3. MaTTix

    Zarobki we frakcji.

    no juz było by okej
  4. MaTTix

    Zarobki we frakcji.

    To wiecie moze zamknijmy ten temat usuniemy frakcje przenieśmy się wszyscy na magazyn może ? Wracając co mamy dać od siebie jak ciągle jest to samo żadnych nowych skryptów do pracy nikt nie chce pracować na służbie żadna frakcja od siebie nic nie da bo nie mam jak ..
  5. MaTTix

    Zarobki we frakcji.

    Zdecydowanie duże obowiązki. Natomiast są one poza służbą. Na służbie lider nie robi dużo więcej niż zwykły pracownik. Frakcje mimo, że są "filarami" serwera zawsze mogą być prowadzone przez osoby, które wolą rp od pieniędzy. Ktoś te "RP" musi napisać i ogarnąć aby jakoś wyszło nie sądzisz ? a za prace która nie jest łatwa.. ,jak na magazynie noszenie paczek czy odwalanie expresem to nic trudnego tylko jezdzisz czy biegasz ..
  6. MaTTix

    Zarobki we frakcji.

    Tak Hyaku ale nie warto zachodu o 300pln jak już .. no ale każdy ma prawo sie do wypowiedzenia
  7. MaTTix

    Zarobki we frakcji.

    Jak dla mnie trochę za dużo takie 3500 + 500 z p+ wystarczyło by.Teraz piszę o wypłacie lidera Nadal mało ogl to dobrze by było zeby adpeciak zarabiał mniej a po zdaniu egzaminów już podwyzszone zarobki
  8. MaTTix

    Zarobki we frakcji.

    Zgadzam się ja bym zarobki we frakcja podwyzyl wszystkim rangą o 300Pln Smieszny jestes usun post najlepiej bo przez ciebie i wertiego to wywalczymy 300pln wow dużo to po co ten temat o 300pln ? wiecej od P+ dostaniemy wgl nie wypowiadaj sie jak nie znasz sie na zarobkach frakcyjnch..
  9. MaTTix

    Zarobki we frakcji.

    Prosze cię Werti to co to mi za zwiększenie zarobków ... czekamy na XQward'a został już poinformowany o propozycji zarobków.
  10. MaTTix

    NQ

    Żegnaj.
  11. MaTTix

    Zarobki we frakcji.

    Jak na biznesy wystarczająco dużo zarabiają nic praktycznie nie robią wiec BeFM dostaje wypłaty robi jakieś rp ? Nie a zarabiają stażyści więcej niz adepci a liderzy wiecej niz liderzy frakcji i tylko audycje sobie puszczają, KNX źle myslisz tym sposobem to wiesz co to by sie działo na serwerze wszyscy by mieli bullety turki o Boże nie chodzi o zwiekszenie zarobków na godzinę we frakcji.
  12. MaTTix

    Zarobki we frakcji.

    To czekamy na RCON .
  13. MaTTix

    Zarobki we frakcji.

    Dobra od mojego postu teraz stop spamu każdy niech napisze czy chce zarobki zwiększone czy nie odp:Tak lub nie!.(we frakcji oczywiscie)
  14. MaTTix

    Zarobki we frakcji.

    Podstawą serwerów MTA są frakcje, wielkie urozmaicenie serwera. Jeżeli nie byłoby frakcji to raczej nie byłoby graczy. Błędny ten Twój tok myślenia. Dokładnie.
  15. MaTTix

    Zarobki we frakcji.

    "Dodatek" tak ? A co powiesz na to że lider wszystko ogarnia i za jego wkład w pracy we frakcje dostaje marne 2800pln ? chciałbys tak ? ogarniać wszystko i dostawać mniej niż przeciętny gracz ?
  16. MaTTix

    Zarobki we frakcji.

    PS:Jeszcze jutro zarobki będą x2 to jestem ciekawy ile osób będzie na służbie więcej osób to oleje i pójdzie zarabiać na pracy dorywczej..
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin