SAMD pod względem skryptów jest sto lat za murzynami, albo nawet więcej. :/
Od zawsze SAMD było zaniedbywane pod względem nowosci SAFD miało co chwila coś a SAMD sie tylko patrzyło..
To wiecie moze zamknijmy ten temat usuniemy frakcje przenieśmy się wszyscy na magazyn może ? Wracając co mamy dać od siebie jak ciągle jest to samo żadnych nowych skryptów do pracy nikt nie chce pracować na służbie żadna frakcja od siebie nic nie da bo nie mam jak ..
Zdecydowanie duże obowiązki. Natomiast są one poza służbą. Na służbie lider nie robi dużo więcej niż zwykły pracownik. Frakcje mimo, że są "filarami" serwera zawsze mogą być prowadzone przez osoby, które wolą rp od pieniędzy.
Ktoś te "RP" musi napisać i ogarnąć aby jakoś wyszło nie sądzisz ? a za prace która nie jest łatwa.. ,jak na magazynie noszenie paczek czy odwalanie expresem to nic trudnego tylko jezdzisz czy biegasz ..
Jak dla mnie trochę za dużo takie 3500 + 500 z p+ wystarczyło by.Teraz piszę o wypłacie lidera
Nadal mało ogl to dobrze by było zeby adpeciak zarabiał mniej a po zdaniu egzaminów już podwyzszone zarobki
Zgadzam się ja bym zarobki we frakcja podwyzyl wszystkim rangą o 300Pln
Smieszny jestes usun post najlepiej bo przez ciebie i wertiego to wywalczymy 300pln wow dużo to po co ten temat o 300pln ? wiecej od P+ dostaniemy wgl nie wypowiadaj sie jak nie znasz sie na zarobkach frakcyjnch..
Jak na biznesy wystarczająco dużo zarabiają nic praktycznie nie robią wiec BeFM dostaje wypłaty robi jakieś rp ? Nie a zarabiają stażyści więcej niz adepci a liderzy wiecej niz liderzy frakcji i tylko audycje sobie puszczają, KNX źle myslisz tym sposobem to wiesz co to by sie działo na serwerze wszyscy by mieli bullety turki o Boże nie chodzi o zwiekszenie zarobków na godzinę we frakcji.
Podstawą serwerów MTA są frakcje, wielkie urozmaicenie serwera. Jeżeli nie byłoby frakcji to raczej nie byłoby graczy.
Błędny ten Twój tok myślenia.
Dokładnie.
"Dodatek" tak ? A co powiesz na to że lider wszystko ogarnia i za jego wkład w pracy we frakcje dostaje marne 2800pln ? chciałbys tak ? ogarniać wszystko i dostawać mniej niż przeciętny gracz ?