Witam, otóż kieruję się z problemem crashowania gry, nigdy nie działo mi się coś takiego, dopiero na 4life jak zaczałem grać, to załóżmy jak przejadę koło giełdy czy kompletnie w innym punkcie mapy dostaję crasha i to nawet przy logowaniu czasami, nie da się w taki sposób grać ;/ Miał ktoś podobny problem? Jak tak to prosiłbym o pomoc
Z beretem Janusza idącego z reklamówką z biedronki i ponętnymi klapkami, gdzie gust podkreślają świecące blaskiem białego koloru skarpety z dziurą na dużym palcu xD