Siemaszko wszystkim! Chciałbym poinformować, że rozpoczynam historię gry na tym serwerze ;-) Generalnie co o mnie, interesuje się informatyką i MTB Stunt'em. Myślę, że niebawem zobaczymy się na drogach jak będę pyrkać swoim pierwszym autkiem ;-D
//Burn