Uszanowanie, Police Officer 3+1 HeroS*.
Zostałem wspomniany w skardze, więc się wypowiem.
Byłem na akcji jako SWAT Officer a całą akcją dowodził @AdiMekk*.
Zacznijmy od początku.
Był pościg za czerwonym Stalionem i standardowo cały czas jechałeś za nami aby nas "sprowokować", żeby rozpoczac za Tobą pościg. Ignorowaliśmy to lecz w pewnym momencie jako jednostka SWAT zaplanowaliśmy na Ciebie "obławę" aby Cię złapać za wpisy, gdyż byłeś poszukiwany tzw. "Listem gończym". Patrol Division rozpoczęło za Tobą pościg (meldowali, że odwalałeś, skoki na China Town bodajże [nie jestem pewien] ) i zacząłeś się kierować w stronę Eastern Tunel. My jako SWAT jechaliśmy z LS więc postanowiliśmy zablokować tunel co nam się udało. Dostałeś ostrzał i to spory, więc wiedziałeś, że nie masz już szans. Wysiadłeś z wozu po czym przeskoczyłeś barierki w Eastern Tunel, po czym z co najmniej 40 metrów skoczyłeś do wody. To było perfidnie 0 RP bo w życiu realnym byś dawno umarł.
Wezwaliśmy jednostkę AIR oraz OCEAN, które cały czas były wokół Ciebie.
Zaczęła się pomoc ze strony Twoich kolegów, z której Ty bardzo chciałeś skorzystać - niestety to się wam nie udawało. Nie będę się o nich za dużo rozpisywał bo to było totalne 0 RP.
Ponad 30 minut trwał za Tobą pościg na wodzie. Wiedziałeś, że nie masz żadnych szans, dlatego grałeś na czas. Bez przerwy płynąłeś z użyciem sprintu w wodzie aby szybciej pływać. Nurkowałeś specjalnie aby gdy łódka będzie pod Tobą to wyruszyć się i zginąć. Nie udało Ci się. Cały czas walczyłeś. ( Na nagraniu widać jak koledzy Ci chcieli strasznie pomóc ). Z tego co słyszałem na kanale i widziałem (chyba mam nagranie, lecz nie jestem pewien ) to Officer w łodzi uderzył w Ciebie z mniejszą prędkością. Takim uderzeniem (jakie widziałem) nie był zbytnio w stanie Cię zabić, bardziej byś stracił przytomność tylko. Na nagraniu Twoim widać co innego a wiadomo jak jest z synchronizacją w MTA jak i na serwerze 4Life.
Z tego co słyszałem na MM (był gwar bo siedziało nas tam chyba z 12 ) to, że Officerowie na łodzi odegrali wyciągnięcie Cię nieprzytomnego z wody ( nie wiem czy tak było, postaram się sprawdzić jak będę miał nagrania ). Usłyszałem, że zostaniesz przeteleportowany na brzeg a, że stałem najbliżej to się przygotowałem na to. Zakułem Cię i spytałem (tak jak widać na Twoim filmie) "Czy będziesz odgrywać?" a Ty uznałeś, że to bez sensu. Po krótkiej konsultacji uznaliśmy, że nie warto odgrywać nic dalej bo i tak od momentu skoku do wody pościg był już 0 RP.
Przekazałem Cię w ręce Officerów PD i na tym akcja SWAT się zakończyła.
Postaram się umieścić nagrania dowodowe ( o ile je jeszcze posiadam ).
Przepraszam za błędy językowe oraz ortograficzne, lecz pisze to na telefonie że starym dotykiem.
Pozdrawiam, Police Officer III+1 HeroS*.