Faktycznie. O to mi chodziło. Mandat jest w 100% słuszny. Myślałem, że odstawiamy je na parking przy HQ bo żadko używam auta, natomiast faktycznie jak widać na SS zaparkowałem go gdzie indziej. W takim razie dziękuję za danie SS'a @Fanta**PL . Sorka jeszczególnie za fatygę. Dziękuję i skargę można zamknąć
Edit1. @Masellko tak, to prawda, że powinien najechał na pojazd suszarką aby dokładnie było widać id pojazdu i wg. Złamałem przepis, więc mandat mu się należy. Proszę upomnienie jedynie adepta aby pamiętał o SS pojazdu z widokiem z suszarki.
@lock