Skocz do zawartości

HeroS*

Gracz
  • Postów

    102
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez HeroS*

  1. Bry, Police Oficer I HeroS*. No mało co brałem udział w pościgu gdyż byłem jako jednostka P3. Natomiast meldunki jakie były na kanale to, że odwalasz i jest zezwolenie na blokady manualne itd. W taki oto sposób przeszedłem na P3. Z tego co widziałem a było tego mało to dość odwalaleś. Chodzi mi o ten klif na samym końcu w okolicach GarverBridge. Próbowałeś kilkukrotnie wyjechać, w realu jak tam byś spadł to auto by nie było zdatne do dalszej jazdy oraz osoby ww pojeździe by poniosły dość solidne obrażenia. Nie odegrałeś nic z powyższych. Nie mam żadnych dowodów gdyż nie jestem robotem i nie muszę wszystkiego dokumentować. Pozdrawiam, Police Oficer I HeroS*
  2. HeroS*

    Lock

    Kupione. @LOCK
  3. @Winter. wygrasz biedaku bo awans Ci wpadł
  4. HeroS*

    Konkurs o 15.000PLN

    Jutro pykamy patrolówkę? @Teddy.
  5. Śmieszna ta skarga, ponieważ te materiały są z przed 2? (kilku) miesięcy xDDD

    Po 2 to nie twój dowód, więc nie wiem co chcesz osiągnąć  ;)

  6. Faktycznie. O to mi chodziło. Mandat jest w 100% słuszny. Myślałem, że odstawiamy je na parking przy HQ bo żadko używam auta, natomiast faktycznie jak widać na SS zaparkowałem go gdzie indziej. W takim razie dziękuję za danie SS'a @Fanta**PL . Sorka jeszczególnie za fatygę. Dziękuję i skargę można zamknąć Edit1. @Masellko tak, to prawda, że powinien najechał na pojazd suszarką aby dokładnie było widać id pojazdu i wg. Złamałem przepis, więc mandat mu się należy. Proszę upomnienie jedynie adepta aby pamiętał o SS pojazdu z widokiem z suszarki. @lock
  7. Twój nick: HeroS* Nick osoby oskarżonej: Fanta**PL Powód napisania skargi: Odholowanie auta na PP z parkingu dla pracowników SAPD. Dowody: [2019-08-06 01:34:11] [Output] : ✔ Wyjąłeś pojazd id 46794 z parkingu policyjnego za kwotę 600.00 PLN. Edit1. Pojazd to niebieskie primo combi na stalówkach. Z tego co pamiętam to zaparkowałem go na parkingu koło HQ. Proszę o ukazanie SS'a na którym widać mój pojazd przed odholowaniem, gdyż nie mam pewności gdzie go zaparkowałem bo używam go żadko.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Dobrze. Jest godzina 20, więc pora na wyniki. A dzisiejszego wieczoru 10 k PLN zgarnia gracz o nicku.. *Tym tym tym- dramatyczna muzyka* Gracz o nicku @SharK^^ ! Gratuluję, odezwij się do mnie w prywatnej wiadomości na forum. Dziękuję wszystkim za udział, to dopiero początek konkursów z mojej strony. Życzę w przyszłych powodzenia! Jeszcze raz dzięki za udział
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. HeroS*

    Konkurs o 10.000PLN

    Masz bjedaku: @Winter.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin