Skocz do zawartości

HeroS*

Gracz
  • Postów

    102
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez HeroS*

  1. Nick z serwera: @HeroS* Nick używany na Mumble: HeroS Ilość godzin przegranych na serwerze: Ponad 500. Czy posiadałeś już kanał?: Nie. Nazwa kanału: Strefa wojennych bohaterów Nazwa podkanałów: Pentagon Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: Tak, wyśle na PW gdy zostanę poproszony. Czy kanał bedzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: Owszem. Coś od siebie: Z góry dzięki.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Wzór: 1. Najlepszy Supporter/ka: Nominowani: @Teddy. @TheArasik. @LuKi16 2. Najlepszy Moderator/ka: @NVXER 3. Najlepszy Administrator/ka: Nominowani: @4Ever. @Wiesi3k. 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: Nominowani: @DreeY @TheTomson   5. Najlepszy Administrator/ka RCON: Nominowani: @ZbyK.gg @XQward 6. Najlepszy Biznes: Nominowani: Redakcja 4Life news 7. Najlepsza frakcja: Nominowani: SAPD  8. Gracz non stop grający na serwerze: Nominowani: @AdiZ @AdiMekk* @KubsoneK*   9. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Bloods  10. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @Princessa* 11. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @K4nciasty 12. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @deluXe @Sartinek @Winter.  13. Najlepszy prezenter: Nominowani: --- 14. Najlepszy Redaktor: --- 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": Nominowani: @rekin.rw @Account564 @ThanKs. 16. Najlepszy tuner: Nominowani: --- 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Sultany dla PD 18. Najlepsza praca na serwerze: Lawety 19. Przegryw miesiąca: @Teddy.  20. Najbogatszy Gracz: --- 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Romek. @Brukselka
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Login z serwera: HeroS* Nick z serwera: HeroS* ID pojazdu: 57654 Na jaki wariant chcesz zmienić: Combi
  6. S.W.A.T on DM Area.

     

    1. Amalyssek

      Amalyssek

      Kinderki już się chowają

    2. Romek.

      Romek.

      ten chat to mogles jeszcze 20 linijek wiekszy zrobic

    3. HeroS*

      HeroS*

      No wiesz, taki spam mamy w PD, że i tak na tym mało co widzę hah

  7. Sprzedany na serwerze za kwotę 435 k PLN! Do zamknięcia.
  8. Dobrze jest ale lecimy, nie śpimy! Lecimy dalej
  9. Zapomniałem wspomnieć o ograniczniku. ^^
  10. Model: Deluxo ID: 22909 Pojemność silnika: 1.8 Dodatki: UP1, LPG 75dm3, fele malowane, licznik, rejka, klucz, ogranicznik Cena wywoławcza: 0 PLN Minimalne przebicie: 2.000 PLN Coś od siebie: Gdy cena mi nie będzie odpowiadać to pojazdu nie sprzedam. Reszta zasad podana wyżej. Powodzenia. SS'y: https://imgur.com/a/RQYv2mV
  11. Nie ma za co. "Pozdro600 z fartem. 3maj się"
  12. Przeczytaj moją wypowiedź kilka razy. Co do Twojej jazdy za nami, to ona jest bardzo częsta. Na moim filmie "SWAT Team" widać (jest na YT oraz multimediach PD) tak samo jak filmie "Status I". Często za nami jeździsz szukając zaczepki. Na tym pościgu jeździłem za nami ale tu się z Tobą zgodzę, więcej czasu jeździłeś przed nami. Wiem, że nie odpowiadasz za kolegów, lecz bardzo chciałeś skorzystać z ich pomocy. Nic więcej nie pisałem gdyż ten jeden fakt wystarczy. Jeśli chodzi o pływanie na sprincie miałeś może max 2 przerwy które były krótsze niż 10 sek. Cały czas osoba, która płynęła za Tobą meldowała o każdym Twoim zachowaniu. Co do skoków z klifu to mało znasz fizykę. Woda by na Ciebie wpłynęła jak beton - przypominam, że skoczyłeś na nogi gdyż nic nie odegrałeś a w GTA SA nie da się inaczej wskoczyć do wody. W takim razie miałeś wbite nogi w żebra. Na pewno byś pływał 30 minut. Po 2, to że ludzie skaczą z klifu to jak już skaczą to z mniejszych wysokości (bo to nie jest film). Fakt, było głęboko ale spadając na nogi być był albo sparaliżowany albo martwy. Nie wiem czy to odegrali czy też nie. Coś słyszałem ale nie wiem czy to była propozycja, fakt dokonany czy co, gdyż był mega młyn na kanale. Naprawdę nie zasłaniaj się, że chciałeś odgrywać "RP" i było gorzej. Przedstawiam Ci tylko swoje zeznania, gdyż na samym końcu Cię zakułem. Tyle co mogę powiedzieć od siebie, nie mam nic do dodania.
  13. Nic nie wnosisz do wątku. Gdybyś przeczytał do końca moją wypowiedź to byś wiedział. Napisałem "wokół" a telefon mnie poprawił na "koło". Nie musisz mnie uczyć pisowni.
  14. Uszanowanie, Police Officer 3+1 HeroS*. Zostałem wspomniany w skardze, więc się wypowiem. Byłem na akcji jako SWAT Officer a całą akcją dowodził @AdiMekk*. Zacznijmy od początku. Był pościg za czerwonym Stalionem i standardowo cały czas jechałeś za nami aby nas "sprowokować", żeby rozpoczac za Tobą pościg. Ignorowaliśmy to lecz w pewnym momencie jako jednostka SWAT zaplanowaliśmy na Ciebie "obławę" aby Cię złapać za wpisy, gdyż byłeś poszukiwany tzw. "Listem gończym". Patrol Division rozpoczęło za Tobą pościg (meldowali, że odwalałeś, skoki na China Town bodajże [nie jestem pewien] ) i zacząłeś się kierować w stronę Eastern Tunel. My jako SWAT jechaliśmy z LS więc postanowiliśmy zablokować tunel co nam się udało. Dostałeś ostrzał i to spory, więc wiedziałeś, że nie masz już szans. Wysiadłeś z wozu po czym przeskoczyłeś barierki w Eastern Tunel, po czym z co najmniej 40 metrów skoczyłeś do wody. To było perfidnie 0 RP bo w życiu realnym byś dawno umarł. Wezwaliśmy jednostkę AIR oraz OCEAN, które cały czas były wokół Ciebie. Zaczęła się pomoc ze strony Twoich kolegów, z której Ty bardzo chciałeś skorzystać - niestety to się wam nie udawało. Nie będę się o nich za dużo rozpisywał bo to było totalne 0 RP. Ponad 30 minut trwał za Tobą pościg na wodzie. Wiedziałeś, że nie masz żadnych szans, dlatego grałeś na czas. Bez przerwy płynąłeś z użyciem sprintu w wodzie aby szybciej pływać. Nurkowałeś specjalnie aby gdy łódka będzie pod Tobą to wyruszyć się i zginąć. Nie udało Ci się. Cały czas walczyłeś. ( Na nagraniu widać jak koledzy Ci chcieli strasznie pomóc ). Z tego co słyszałem na kanale i widziałem (chyba mam nagranie, lecz nie jestem pewien ) to Officer w łodzi uderzył w Ciebie z mniejszą prędkością. Takim uderzeniem (jakie widziałem) nie był zbytnio w stanie Cię zabić, bardziej byś stracił przytomność tylko. Na nagraniu Twoim widać co innego a wiadomo jak jest z synchronizacją w MTA jak i na serwerze 4Life. Z tego co słyszałem na MM (był gwar bo siedziało nas tam chyba z 12 ) to, że Officerowie na łodzi odegrali wyciągnięcie Cię nieprzytomnego z wody ( nie wiem czy tak było, postaram się sprawdzić jak będę miał nagrania ). Usłyszałem, że zostaniesz przeteleportowany na brzeg a, że stałem najbliżej to się przygotowałem na to. Zakułem Cię i spytałem (tak jak widać na Twoim filmie) "Czy będziesz odgrywać?" a Ty uznałeś, że to bez sensu. Po krótkiej konsultacji uznaliśmy, że nie warto odgrywać nic dalej bo i tak od momentu skoku do wody pościg był już 0 RP. Przekazałem Cię w ręce Officerów PD i na tym akcja SWAT się zakończyła. Postaram się umieścić nagrania dowodowe ( o ile je jeszcze posiadam ). Przepraszam za błędy językowe oraz ortograficzne, lecz pisze to na telefonie że starym dotykiem. Pozdrawiam, Police Officer III+1 HeroS*.
  15. Deluxo 1.8, UP1, LPG 75dm3, klucz, rejka, ogranicznik, malowane fele, licznik
  16. HeroS*

    Kupie Deluxo

    Deluxo 1.8, UP1, klucz, rejka, fele malowane, LPG 75dm3, licznik, ogranicznik
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin