Skocz do zawartości

HeroS*

Gracz
  • Postów

    102
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez HeroS*

  1. HeroS*

    Konkurs o 10.000 PLN!

    I tak nie wygram ;p
  2. HeroS*

    [KONKURS] Manana Cabrio

    Jak za darmo to bjere kurła!
  3. Siema! Z okazji moich urodzin zapraszam was na szybki konkursik o 10k PLN. Co trzeba zrobić aby wziąć udział? To proste! Zostaw serduszko pod tym postem oraz napisz jakieś fajne życzenia urodzinowe. Jeśli chcesz zwiększyć szansę i poznać wyniki szybciej, zaobserwuj mnie na forum! Wyniki pojawią się w czwartek, 25 lipca w godzinach popołudniowych. Zapraszam i życzę powodzenia!
  4. I cyk! 22.07. Urodzinki. Dziś stawiam wszystkim! <3

    Konkursik poniżej:

    1. HeroS*
    2. ven1kz

      ven1kz

      Wszystkiego najlepszego. 

    3. HeroS*
    4. mikrolud

      mikrolud

      ojojoj to już jutro więc przedwcześnie wszystkiego najlepszego

  5. HeroS*

    Ulubulu Fortune

    No fajny, fajny
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. HeroS*

    KONKURS 50K

    Dej mnie to sianko gościu
  11. Głupi ma szczęście, więc może tym razem ja będę tym głupim szczęściarzem
  12. Gratuluję nowym Kadetom i dziękuję za szansę <3

  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Jak ja sławny jestem! 

    Dzięki <3 @WinterGoat

    1. Winter.

      Winter.

      Spoko :D

      EDIT: To ja dziękuje za fajne RP

       

  15. HeroS*

    Podchwytliwe pytania

    Niczyje, taka granica już nie istnieje Teraz ja. Siedzi kogut na dachu stodoły, wiatr wieje na północ z prędkością 12 km/h. W którą stronę spadnie jajko?
  16. Małe Q & A o mnie na moim profilu! Serdecznie zapraszam! 

    Piszcie jakieś ciekawe pytania, może odpowiem :) 

  17. Co tam ciekawego? Do szkółki jutro? 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin