Skocz do zawartości

Dexi*

Gracz
  • Postów

    35
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Dexi*

  1. Serwer rip?

    1. Poi$on_CJ

      Poi$on_CJ

      Nie da się wejść ?

    2. Dexi*

      Dexi*

      Już się da, na chwilę wywaliło

  2. Model: Sandking Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: dowolny Cena: offki Dodatki: mogą być jakieś pierdoły Coś od siebie: Poglądowo, chce sprawdzić jak zmieniły się ceny sandów. Mam ranchera 1.6 na herbatach, lpg 75l, offroadach i szybach 20% także wymiana z dopłatą też wchodzi w grę. Rancher miał być pod projekt, ale kurde jakoś tak.. Wole kupić coś lepszego
  3. Że co? Że ja handlarzyna? A gdzie tam!

     

  4. Dexi*

    Nabij sobie Repke V2.

    Oddaje ╮(^▽^)╭
  5. Dziękujemy! Łatwo nie było, ale jakoś dobrnęliśmy do końca
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Dexi*

    @lock

    @lock Zakupiłem ju.ż dany pojazd.
  9. Dexi*

    @lock

    Model: Rancher (Pickup) Pojemność silnika: 1.6-1.8 Przebieg pojazdu: byle nie za duży Cena: do 140k Dodatki: mogą jakieś być Coś od siebie: No poszukuje ranchera w pickupie na projekt. Oczywiście z jakąś przystępną ceną. Silniczek 1,6 albo 1,8. Może mieć jakieś dodatki, byle jego cena nie przekraczała 140k,
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Serdecznie witam wszystkich członków Komisji Spraw Frakcyjnych. Otóż dnia dzisiejszego po dziewięciu miesiącach przychodzę z prośbą o zdjęcie mojej osoby z czarnej listy Komisji Spraw Frakcyjnych. Zostałem na nią wpisany 9.10.20r z powodem wynoszenia poufnych informacji z Discord'a SAMD. Ową karę otrzymałem za wyniesienie jednego z odejść. Jak najbardziej sądzę, iż kara była adekwatna oraz sprawiedliwa. Miałem spory okres czasu na przemyślenie swojego zachowania. Zdaję sobie z tego sprawę, iż popełniłem błąd. To co zamieszczane jest na frakcyjnym Discordzie powinno zawsze na nim zostać. Bardzo żałuję tego co zrobiłem. Chciałbym przeprosić za czyn, jaki popełniłem oraz zoobowiązać się do tego, by więcej się on nie powtórzył. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. To był błąd, którego nie powninienem się dopuścić będąc we frakcji. Jeszcze raz przepraszam i dziękuje za wysłuchanie. Z wyrazami szacunku Fox.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin