Szkoda że odchodzisz to od ciebie dostałem pierwszą kare na serwerze będę tęsknił
VaperSki
Powód: CBK. Nałożone przez: AcoreQ
Od: 19 Kwietnia 2019, 15:58 Do: 20 Kwietnia 2019, 15:58
@Frapis - Jechałem pod prąd na bramki sf lawetką (bo oczywiście walić kuriera) wyzywaliśmy się na kopalni a potem się na kopalni zaprzyjaznilismy i tak lecimy. Świetna osóbka ma fajnego cometa polecam allegrowicza
@Joker2233 - dołączył się jak trollowałem TSA i woził mnie waltonem różowym tera został nowym strażakiem zawalisty typo.
@AnonimeczeQ - Rozmowa o samochodach o 2 w nocy i hejtowanie BMW wspólne sesje świetny taryfiarz.
@Pan_Rysiu - @[BOT]Aszic - odwalanie na MC skoki i mój legendarny skok z MC śmieciarką
@(Szkodnik)Doli - Jak byłeś w Sara ta na OF gadaliśmy i chlop napisał na ciebie skarge ze nie pracujesz tylko ze mną gadasz a i pamietam jak wyskoczylem z helki jak polecielismy na mc
Pozdrawiam wszystkich cieplutko