Skocz do zawartości

VaperSki

Gracz
  • Postów

    59
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez VaperSki

  1. Dzięki byczku ty też sie trzymaj będę tęsknił
  2. szymrek kurła coś ty zrobił

  3. o elo masz urodziny wtedy co ja styczeń najlepszy i elo

    1. Puszkowata

      Puszkowata

      O jak fajnie i miło Hahah No oczywiście only styczeń :)

  4. VaperSki

    Chwilowa przerwa - Inaf

    a mnie nie oznaczył ehhh...
  5. tera to napewno sie do samd dosTaniesz

  6. zawsze i wszędzie real madryt jeban bedzie elo

  7. nie rozumiem po co takie tanie auta wystawiać na forum tampe 1.4 tez wystawisz? 11.000
  8. COOOO? nie ma mowy oddawać najlepszego supporta!!! #MuremZaMaciem

  9. to sie w tym radyjku nagrałeś

  10. filozofia 'XD" to najlepsza filozofia
  11. już sobie tego flasza nie odkupisz bo go selnolem

  12. prosze wez mnie na forum nie banuj nigdy

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin