-
Postów
74 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Osiągnięcia Wiertara*
Użytkownik (2/4)
325
Reputacja
Aktualizacja statusu
Zobacz wszystkie aktualizacje Wiertara*
-
|News| (70/365) Policjanci z mazowieckiej grupy Speed zatrzymali na trasie S7 mercedesa, który w momencie wykonywania pomiaru jechał 240 km/h. Jak dowiedział się reporter RMF FM, kierowca wcześniej wyprzedził funkcjonariuszy, jadąc około 300 km/h. Policjanci patrolujący trasę S7 w okolicy Białobrzegów zostali wyprzedzeni przez pędzącego mercedesa, za którym od razu ruszyli w pościg. Jego kierowca jechał jednak na tyle szybko, że przez dłuższy czas mieli problem z dogonieniem pojazdu. W końcu spowolniły go auta, które zajęły dwa pasy drogi ekspresowej, dzięki czemu udało się dokonać pomiaru. Wideorejestrator wskazał prędkość 240 km/h. Po chwili szybki mercedes znów znacząco się oddalił. Policjanci jechali za nim przez około 15 kilometrów, aż w końcu zdołali zatrzymać nieodpowiedzialnego kierowcę. Okazał się nim 42-letni mieszkaniec Radomia, który — jak twierdził — udał się na przejażdżkę. Mimo ogromnych prędkości, jakie udało mu się rozwinąć na trasie S7, kara okazała się niezbyt surowa. Mężczyzna zgodnie z taryfikatoremotrzymał 10 punktów karnych i 500 zł mandatu.

