Skocz do zawartości

KubaT

Gracz
  • Postów

    527
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez KubaT

  1. POPEK POCISNAL FRAJERA HAHA ku**a O TO CHODZI

  2. No wózek jest klasy średniej, wujo miał to dorzuce pięć groszy wadliwe jest zawieszenie, karoserię potrafi szybko dopaść ruda szma*a oraz układ elektryczny też troche wadliwy, auto jest w środku przestrzenne więc idealne dla rodzinki na moc wujo nie narzekał bo nawet fajnie się zbierał, mówiąc auto zasługuje na dobre 4, zależy ile chcesz za nie też dać.
  3. KubaT

    Grafiki

    Jak to jest zaawansowane to nie wiem XDDD
  4. Jak ja urodziny here mam

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Szach

      Szach

      Najlepszego Kuba, i napisz do mnie na priv, mam propozycje dla ciebie.

    3. AdiK..
    4. DarkneZ.plac
    5. hoskinpdw

      hoskinpdw

      wszystkiego pijanego wgl 102 lattt

    6. KubaT

      KubaT

      jezus wgl dziekuje kocham was

  5. KubaT

    [ZABAWA] Rymowanie

    Wyciągam kremówki zamieniam je na stówki nabijam lufki
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. norbi to byl dobry ziomal, widać ile tu lizusków XD
  8. KubaT

    I'm back

    https://www.youtube.com/watch?v=BCHQxxuwuqk Siemano kurde, będę pogrywal
  9. no i o to chodzi siemano kurna
  10. Jak jest czymś więcej niż grą to to się leczy, wyjdz na dwór za******a pogoda pośmigaj czymś w terenie.
  11. KubaT

    Pokaż swój telefon !

    Samsung Galaxy S6 szafirowy
  12. KubaT

    Wbita na rejon

    Można z wami polatać? grałem w wielu organizacjach tego typu m.in na de* msr*
  13. Piłka mi nie podeszła, zrobiłem coś chyba kreatywniejszego oraz fajniejszego: http://imgur.com/a/pKBkO
  14. nie pasuje ten stonoga
  15. KubaT

    Problemy z Saints Row.

    Ramu masz mało, 5GB to nie zawiele karta też nie jest jakaś specjalna procek tym bardziej, być może jest to wina sprzętu.
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. KubaT

    Hej czesc siemanko

    https://www.youtube.com/watch?v=ugfsYAiZZZs ELO DO ZOBA WE WROCKU
  18. Lagi w mta? Kup nowy komputer i nie kombinuj, elo.
  19. łyka łyka łyka
  20. KubaT

    KNX jednak Support?!

    https://www.youtube.com/watch?v=rR1xgx2C_Z0 prosze cie zbyku
  21. https://www.youtube.com/watch?v=hzTcGsSkkeI
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin