Skocz do zawartości

freakly37

Gracz
  • Postów

    61
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez freakly37

  1. Po pewnych przemyśleniach myślę że to ja wygram
  2. Chyba z 2 bany i jedno zerowanie
  3. No tak trochę lipa bym powiedział, ale co cie nie zabije to cie wzmocni czy jakoś tak elo

  4. Model: obojętnie.Pojemność silnika: 1.4-1.6Przebieg pojazdu: ObojętnieCena: do 10k, lecz jak coś się trafi lepszego coś dorzucę Dodatki: najlepiej jakaś felga.Coś od siebie: Liczę na jakieś dobre auto w fajnej kasie
  5. freakly37

    Coś do 800k

    Moonbeam 1.6 turbo nitro fire plus z klimą. Na ładnej feldze stoi. 670k jedyne za niego
  6. Jak dostane kasę z rat to 195k dam
  7. freakly37

    coś ciekawego

    Mam Moonbeam 1.6 turbo nitro fire+. Pojazd posiada zregenerowaną turbinę, szyby w prądzie, klima chłodzi, fabryczne radio, 10 głośników (850W), webstwo, prócz malowanej maski (od odprysków) w całości oryginalne, bezwypadkowe. Auto stoi na ładnej feldze plus daje 4 zimówki po 1 sezonie. Interesuje mnie za niego jedyne 670k do negocjacji.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin