Witam witam. Proponuję ci pojazd osobowy jakim jest Moonbeam.
Auto posiada zamontowany fabryczny silnik 1.4 o mocy 90km, na miasto wystarczajacy. Nie kopci silnik pracuje równo. Przebieg pojazdu to niespełna 91 tysiącie kilometrów. Całe auto jest w fabrycznej powłoce lakieru prócz maski która była powtórnie lakierowana. Samochód cały czas garażowany, książka serwisowa prowadzona do 2019 roku w autoryzowanym serwisie ACO u Stasia. Wyposażenie to klimatyzacja(do nabicia ale działa), szyby w prądzie, fabryczne radio, ABS są lecz trzeba pojechać do tunera naprawić (koszt 18k). Ja wolał za ten przepiękny samochodzik 9.500 polskich złoty.
Klocek 1.4 ft bez lamp, licznika, felg, ABS ,wszystkich upów, atrapy nitra, nitra, szyb, lpg, baków, stereo, no i ogólnie bez wszystkiego za jedyne 14.999.98 zloty
Licznik z MC się zamyka. Jak dopłacisz to dorzucę drugi komplet opon.