Skocz do zawartości

freakly37

Gracz
  • Postów

    61
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez freakly37

  1. freakly37

    Masz czy nie?

    Nie Czy uważasz że JŚ jest poprawne polityczne patrząc jaka to osoba jest.
  2. No dobrze. Rzuć jakieś kilka drobnych na zgodę i można zapomnieć o tym zajściu. edit: Skargę można zamknąć.
  3. Nick funkcjonariusza: @WerkaGamerka Data i godzina zdarzenia: 09.10.2020 około godziny 20:40 Pełen opis sytuacji: Jechałem banshee i nagle WerkaGamerka jedzie pod prąd. Hamowałem, lecz doszło do wypadku. Oskarżona mnie ztaranowała. Ulotniła się w trybie natychmiastowym oraz nie zapłaciła za szkody. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://i.imgur.com/l9fPnIv.png https://i.imgur.com/qSLEOv3.png https://i.imgur.com/zQTgm3c.png Ja, freakly37 zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.
  4. freakly37

    Freeway'a

    Daje 25k i perka 1.4 na białych lampach
  5. freakly37

    Infernusik

    Daje ci 1.1kk i paczkę fajek
  6. Model: Walton ID: 5144 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 114k (tańsze naprawy) Dodatki: ft bez abs, up2 bo ma 4x4, szyby 40% atrapa podwójna 4 klucze Cena: oferty od 700k minimalne przebicie 10k Coś od siebie: Kozak unikat lampy flamingo tylko jedno auto je ma mam loga nawet jak będzie ciekawa offa to sprzedam << XQward [262]: tylko Twoje auto ma ten kolor lampek SS: https://imgur.com/Q0IQaba //Wklejam za @RamDi Edit: Kontakt Disscord- RamDi#6969
  7. Daje 56.78 zł i perka na feldze
  8. No i git. Pewnie dużo graczy przez to wróci do gry.
  9. Kurde trudny wybór ale chyba jednak perasa Buffalo czy zr’ka
  10. freakly37

    Przerwa Smietanki

    To JŚ kolego i lepszej rangi w cs ode mnie PS. nigdy cię nie lubiłem edit: I tak za tydzień wbijesz ze mną odwalać pozdro xD
  11. Taaaaa a ja myślałem, że pierwszy raz zostawisz sobie auto ...
  12. Dam ci 10k i tak wiem ze wykampileś przez moją nie uwagę. To dla ciebie i tak zarobek.
  13. freakly37

    LOCK

    Panie kurla bity. Przebieg cofany to z 800 tysięcy napewno ma moja oferta to 50k wincyj ni dam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin