Witam wszystkich! Chciałbym poiformować was, że odchodzę z serwera. Jednym z podstawowych powodów tej decyzji jest to, że dużo bliskich mi tutaj osób ma bana lub też zakończyła przygode na 4life. Nie będe się za dużo rozpisywał, powiem tylko, że dziękuje wszystkim za wiele spędzonych godzin na serwie. Być może kiedyś wróce... Pozdrowionka dla najlepszych! : Namik209 Turysta Vidson xyz.Michaler amj MIRINDA DeltaRon (Magik) Pietrek Pireli BezCenzury Chciałbym pozdrowić również całe TSA, oraz całą organizacje FamouS. Żegnajcie...