Skocz do zawartości

Angel

Gracz
  • Postów

    103
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Angel

  1. Narazie musze zrobić sobie dłuższą przerwe, nabrać chęci do gry i przemyśleć pare spraw.
  2. Witam a zarazem żegnam się z wami. Nie mam już tego zapału do gry tak jak kiedyś, ale to jeden z wielu powodów mojego odejścia, nie chce się tutaj rozpisywać. Sądzę, że szybko sie nie zobaczymy o ile w ogóle będziemy sie widzieć. Przegrałem na serwerze ponad 800h i przez ostatnie dni grałem już tylko z przyzwyczajenia i przywiązania do niego. Chciałbym pozdrowić najlepszych ziomeczków: Namik209 Turysta M-I-R-I-N-D-A Syndykator KNX Pietrek Michaler Yanush Pireli Vidson Nukill BezCenzury Pozdrawiam również wszystkich członków organizacji Weed i całą administracje...
  3. Angel

    Żegnam się z wami ;p

    3maj się i wracaj szybko! :(
  4. Angel

    4 ciekawe pojazdy

    Model: Blade Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 600km Usterki: Brak Cena: 240k do nego ID: 3806 ( PIERWSZE BLADE NA SERWERZE) Kolor: Siwy Tuning: Hydra, Felgi, Ogranicznik Kolor świateł: Białe SS'y: Brak ( Moge pokazać pojazd na serwie) --- Model: Hermes Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 400km Usterki: Brak Cena: 300k do nego ID: 693 ( PIERWSZY HERMES NA SERWERZE) Kolor: Siwy Tuning: Felgi Kolor świateł: Białe SS'y: Brak ( Moge pokazać pojazd na serwie ) --- Model: Majestic Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 0km Usterki: Brak Cena: 130k do nego ID: 6134 ( DRUGI MAJESTIC NA SERWERZE ) Kolor: Fioletowy Tuning: Felgi Kolor świateł: Białe SS'y: Brak ( Moge pokazać pojazd na serwie ) --- Model: Solair Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 600km Usterki: Brak Cena: 60k do nego ID: 354 ( PIERWSZY SOLAIR NA SERWERZE ) Kolor: Siwy Tuning: Felgi Kolor świateł: Białe SS'y: Brak ( Moge pokazać pojazd na serwie ) Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Tak
  5. Angel

    Witam serdecznie ;)

    Siemka, miłej gry.
  6. Angel

    Wracam - Angel

    Dobra KNX daj sobie już spokój, naprawde nie mam ochoty prowadzić tutaj takich rozmów. Skoro dobrze wiesz, że Ci podziękowałem to po co jakieś bzdury wypisujesz na mój temat zastanówi sie chłopie...
  7. Angel

    Wracam - Angel

    Tutaj masz ss, na którym Ci podziękowałem, więc nie domagaj się podziękowań na siłe i naprawde zastanów się co piszesz. http://imgur.com/2Fm7hck Temat @LOCK, nie chce aby niepotrzebny spam się robił.
  8. Angel

    Wracam - Angel

    KNX, nwm co ty sobie myślisz i nwm co ty piszesz, radze Ci sie dobrze nad tym zastanowić, i jeszcze raz przeczytać te wątki. Podziękowałem Ci w tym oto wątku którego link udostępniłeś. I po raz drugi podziękowałem Ci na serwerze, więc zastanów się nad tym co piszesz i potem to wykonaj. I wstyd teraz może być tobie za pisanie takich bzdur... Dodam jeszcze, że twoja pomoc była zbędna bo sam bardzo dobrze bym sobie proadził z tą sprawą, więc nie strugaj tutaj wielkiego bohatera.
  9. Angel

    Wracam - Angel

    Cicho tam Carl
  10. Angel

    Wracam - Angel

    Z racji, iż zostałem odbanowany dostając kolejną szanse chciałbym wrócić. Tak więc widzimy sie na serwie... Witajcie!
  11. Angel

    Ochrona.

    To samo co gracz wyżej, a poza tym takie coś jest już wprowadzone na innym serwerze. Moim zdaniem lipny pomysł. @edit: oczywiście uważam, że od zabezpieczania eventów jest SAPD
  12. Przepraszam za wypowiedz, ale mam te same IP internetu co Vidson i też przychylam się do tej prośby, ponieważ jestem zbanowany za nic. Prosze o nie karanie %% chciałbym abyście to wiedzieli.
  13. Więc nie rozumiem po co tak przeżywasz, skoro naprawde Cie oszukał to zostanie ukarany i już nikt więcej razy nie zostanie oszukany.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin