Skocz do zawartości

bezy.

Gracz
  • Postów

    257
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez bezy.

  1. Model: Sabre Sport 2.4 ID: 37306 Pojemność silnika: 2.4 Przebieg pojazdu: 6.500 km Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1075), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna ( BITURBO), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB Cena: Oferty Coś od siebie: Ładna Saberka, mam nadzieję, że oferty będą ciekawe, jeżeli jednak będą słabe pojazd zostawiam u siebie. SS’y:
  2. Zbieram aktualnie oferty, za małą sumkę go nie oddam.
  3. Model: Comet ID: 1305 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: Około 14k Dodatki: 2.2 FT. bez nitra, abs oraz UP2 - atrapa nitro (1008), felgi (1078), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (LS 1305 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB Cena: Oferty. Coś od siebie: Przyjemny pojazd, prowadzi się świetnie, skrętność oraz przyspieszenie to duży atut tego pojazdu. Liczę na poważne oferty. SS’y:
  4. Punkty dla tego Pana poproszę, ofert wyżej 1.1KK po SELL, DALEJ!
  5. Można powiedzieć, że lepiej, ale to nie cena, która mnie zadowala, dal3j.
  6. Oferty powyżej 1KK od teraz, aby śmiesznych ofert nie było. Nie.
  7. Model: Comet ID: 1305 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: Około 14k Dodatki: 2.2 FT. bez nitra, abs oraz UP2 - atrapa nitro (1008), felgi (1078), moduł UP1, moduł UP3, tablica rejestracyjna (LS 1305 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB Cena: Oferty. Coś od siebie: Pojazd wystawiam poglądowo. Dodam, że jest to 4 Comet na serwerze! SS’y:
  8. @PardonsiK ja też sobie gram w CS'a, nawet z Administratorem @KropsoN się udało zagrać! Road to Global :).csg.PNG.acfba249dcebaaf651e156e132cf2e82.PNG

    1. Pokaż poprzednie komentarze  13 więcej
    2. Karafik
    3. bezy.
    4. Karafik

      Karafik

      /me mowi za siebie, beezy jest bustowany

    5. Wotex.

      Wotex.

      co wy gadacie, beezy najlepszy! PS. Bo ja z tego silvera wyjsc nie moge bede mogl zagrac z wami ja dobry silver!!!

    6. Purmur
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. 1. Najlepszy Support: @Bilu. @L4MP3K 2. Najlepszy Moderator/ka: @Avenged @Nudzio. 3. Najlepszy Administrator/ka: @KropsoN 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: @LuKi16 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @XQward 6. Najlepszy Biznes: 4FIGHT 7. Najlepsza frakcja: TSA 8. Gracz non stop grający na serwerze: @Verago. 9. Najlepsza Organizacja: Olimp 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Peter_Gryfter @RiCo1212 @Mitron 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": @Muflus 16. Najlepszy tuner: @Alpaka* 18. Najlepsza praca na serwerze: Lawety 20. Najbogatszy Gracz: @Shugi @RiCo1212 @Peter_Gryfter
  11. Trzymaj się AcoreQ, powodzenia w życiu prywatnym.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin