Skocz do zawartości

bezy.

Gracz
  • Postów

    257
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez bezy.

  1. Gratulacje Kartofel, wierzyłem, że kiedyś się to wydarzy!

    1. Loti

      Loti

      szkoda że będąc w SAFD nawet do egzaminów nie podszedłeś...

    2. bezy.

      bezy.

      Gdybyś znał powód to byś tak teraz nie startował do mnie, pozdrawiam. :)

    3. Loti

      Loti

      Nie napisałeś żadnego usprawiedliwienia, takie osoby są skierowane na inny termin ;)

  2. "Mam na szyi srebro, a w sercu mam lód
    Bo poczułem piekło i poczułem głód
    Za kilka stów chcą kopać mi grób
    Zrobią to znów już nie liczę prób, nie
    Wokół same żmije podają jak trup, ey
    Nie zobaczysz jak żyję bo żyje Deluxe"

     

    1. Sernik*
    2. DeeLayT*

      DeeLayT*

      deluks to komendjant

    3. RiCo1212

      RiCo1212

       Piekny jestes baniak zaspiewaj mi cos

    4. .franek.klimatkartel

      .franek.klimatkartel

      Ale zakręcony jestem po tym tracku. Prawie jak po tych legendarnych kartoflach z Sarbinowa po 8 zł

    5. Peter_Gryfter

      Peter_Gryfter

      co ty robisz powiedz mi co ty robisz

  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Mogę się wymienić za Sułtana 2.2 ft bez nitra, baku oraz UP2, ale doplacisz.
  5. bezy.

    Pokaż swoją twarz

    Osoby oznaczone niestety boją się pokazać, więc nominuje inne osoby, oto one: @AdrianoItaliano, @DeeLayT*, @KropsoN (chociaż BMW taty pokaż), @Muflus, @Kosciastyyy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin