Uszanowanie, Detective I SNowRC3.
Zaczynając słowem wstępu, poprawie trochę funkcjonariusza @SzarY*, ponieważ dostał ode mnie polecenie by "wrzucić" Cię przed PID do więzienia za relog, a nie za celowe zabicie się. Finalnie i tak nie otrzymałeś dodatkowych minut więzienia. Myślę, że każdy jest człowiekiem i ma prawo popełnić błąd, który mam nadzieję, mu wybaczysz.
Myślę, że wszystko się zgadza z wyjątkiem jednego ważnego faktu, po tym jak gracz ReN. zabił Cię, wróciłeś od razu na dm, zabiłeś jednego funkcjonariusza, po czym zostałeś powalony oraz zakuty co widać to tu - https://imgur.com/a/usXpPmt
Dzięki temu, iż zostałeś zakuty, bez problemu mogliśmy "wrzucić" twoją osobę przez PID do więzienia.
Z racji, iż od razu po tym, jak @Chrzano_o powalił oraz zakuł twoją osobę, otrzymał komunikat, iż wyszedłeś z serwera. Nie dostałem, żadnej informacji od Ciebie o tym, że otrzymałeś NT, dlatego decyzja była oczywista.