Witam, Sergeant II SNowRC3.
A więc na początek :
Widziałeś pojazd uprzywilejowany, a więc powinieneś utrzymać odstęp od mojego pojazdu, a na nagraniu widać jak podjechałeś blisko mojego pojazdu, w międzyczasie jak ścigany minął mój pojazd, podjechałeś jeszcze bliżej, dlatego nie widziałem w tym swojej winy.
Nie widziałem i nie widzę dotąd w tym swojej winy, przelałem Ci 100PLN dla dobra obu stron, bo z twojej perspektywy mogło to wyglądać inaczej, lecz teraz widzę, że się myliłem.
Co do prowokacji w twoją stronę, to nie sądziłem, że tak to przez Ciebie zostanie odebrane. Jeśli Cię uraziłem tymi słowami, to najmocniej przepraszam i życzę miłego dnia.