Skocz do zawartości

cwl

Gracz
  • Postów

    43
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez cwl

  1. pisalem z nim i trochu cena z duzo także dalej
  2. Model:Oczekuje na ofertyPojemność silnika: 1.2-2.4Przebieg pojazdu: Nie zwracam uwagiCena: do 1,6kk możliwe jest za więcej lecz to trzeba będzie poczekać.Dodatki: Jakieś unikatowe lampy.Coś od siebie: Pozdrawiam i czekam na oferty.
  3. no chyba ze tak XD ale i tak podziekuje bo siana potrzebuje
  4. coraz lepiej jak byś chciał kupić to napisz na pv to się dokładniej umówimy z ceną.
  5. Model: Sabre Sport(475)ID: 9608Pojemność silnika: 2.4Przebieg pojazdu: 57029kmDodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1079), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (C7 NWWK), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, Bak35/75, OGÓLNIE FT BEZ NITRA I BAKU.Cena: OfertyCoś od siebie: Super sabre 3 na serwerze jeżeli chodzi o Sabre Sport.SS’y: https://imgur.com/a/IsHEgJX
  6. cwl

    Elegy na unikatach

    przy takiej kasie nie jestem jak na razie także dalej
  7. cwl

    Elegy na unikatach

    Model: Elegy Pojemność silnika: 1.2-2.2 Przebieg pojazdu: nie zwracam uwagi Cena: 1.52KK Dodatki: No lampy jakies unikaty Coś od siebie: Pozdro a i jeszcze mogę w sumie za więcej kupić ale no z demontem albo w raty ale nie dużo.
  8. cwl

    Sprzedam Cometa

    310k tutaj 10k na zachete
  9. Model: CometID: 1305Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 19391.9kmDodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1078), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (LS 1305 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, bak90/75, szyby20% ogólnie to FT bez nitra Cena: Oferty od 1.325kk ponieważ taka była na poprzednim lub wymiana za elegy na unikatachCoś od siebie: Zapraszam bardzo fajny comet na bardzo fajnych lampach. Ogólnie to 4 na serwerze a dostępny 3. Zapraszam do kupna SS’y: Ssa pożyczyłem od poprzedniego właściciela wyglądem się nie zmienił
  10. no nawet nawet ale nadal dalej
  11. no niby juz lepiej ale nadal slabo
  12. Model: CometID: 1305Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 19391.9kmDodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1078), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (LS 1305 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, bak90/75, szyby20% ogólnie to FT bez nitra Cena: Oferty lub wymiana za elegy na unikatachCoś od siebie: Zapraszam bardzo fajny comet na bardzo fajnych lampach. Ogólnie to 4 na serwerze a dostępny 3. Zapraszam do kupna SS’y: Ssa pożyczyłem od poprzedniego właściciela wyglądem się nie zmienił
  13. ok tylko pamietaj ze to ty plakales z twoimi kolegami ze mi banshee na lampach sprzedales za 380k....... a co do twojego chlopaka nubaxa tak samo wielki handlarz wielki znawca X D
  14. Wyraźnie jest napisane od 1.4kk nie dasz tyle to nie pisz. Proste
  15. szczerze to interesuje mnie to tak samo z ktorej oni sa klasy jak te wasze wypociny co sie użalacie każdemu na ogłoszeniu
  16. o wiele większe oferty na serwerze dostawałem
  17. No +1 nubax od ciebie to nawet ofert nie chce mi sie czytac. A co do oferty tak samo bezsensowna jak twój tok rozumowania
  18. Model: CometID: 1305Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 19391.9kmDodatki: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1078), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (LS 1305 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CB, bak90/75, szyby20% ogólnie to FT bez nitra Cena: Oferty od 1.4kk Dlatego od takiej ceny ponieważ dostałem taką ofertę.Coś od siebie: Zapraszam bardzo fajny comet na bardzo fajnych lampach. Ogólnie to 4 na serwerze a dostępny 3. Zapraszam do kupna SS’y: Ssa pożyczyłem od poprzedniego właściciela wyglądem się nie zmienił
  19. Można @lock ponieważ autko już swoje mam ponowie temat jak sprzedam
  20. za 1.38kk a mowiles minute temu na serwerze 1.5kk warta XD wiec nie wiem co ty za przekrety dajesz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin