Skocz do zawartości

cwl

Gracz
  • Postów

    43
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez cwl

  1. Moge zaofrowac elegy 2.2 Royal blue lampy 15015 id jak cos to pisz na pv
  2. cwl

    Elegy 2.2 Royal Blue

    To jeszcze nie to DALEJ
  3. cwl

    Elegy 2.2 Royal Blue

    Start jak start a co do oferty to dalej
  4. Model: Elegy ID: 15015 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: Dodatki: spoiler (1146), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1079), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (ROYALKNG), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości,Bak90, Szyby40%, Lpg75Cena: Oferty. Od razu informuje że pojazd wystawiony jest podglądowo żeby sprawdzić cenę, lecz jeżeli oferta będzie ciekawa zastanowię się nad sprzedażą. Coś od siebie: Tak jak pisałem pojazd wystawiony jest poglądowo z tego co wiem są tylko dwie Elegy na Royal Blue z czego jedna jest na zerowaniu czyli aktualnie jest podajże tylko jedna czyli moja. SS’y: https://imgur.com/a/HoSxYqK SS pożyczyłem od VenomeQ ponieważ nic nie zmieniła się we wyglądzie. W razie jakichkolwiek wątpliwości możecie pisać na Pv.
  5. cwl

    Elegy 2.2 6042 ID

    Na start git ale tak jak pisałem blisko 1.1kk oferty miałem na serwerze
  6. cwl

    Elegy 2.2 6042 ID

    Poczekam jeszcze na coś innego
  7. cwl

    Elegy 2.2 6042 ID

    Model: Elegy (562)ID: 6042Pojemność silnika: 2200cm3Przebieg pojazdu: 9036.6kmDodatki: spoiler (1146), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1079), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (DC 6042), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, baki 90/75, szyby 20%, 1 dodatkowy kluczyk. Krócej: FT bez nitra, ABS.Cena: Z racji że na serwerze dostawałem oferty prawie 1.1kk myślę żeby nie było spamu oferty od 1kkCoś od siebie: Kox furka lata fajowo i ogólnie nawet małe id i jak najbardziej polecam autko. SS autka: https://imgur.com/a/xVVMujZ
  8. cwl

    Fajowy Rancher(Pickup)

    To w takim razie poprzedni właściciel źle mi powiedział a co do oferty za tyle nie sprzedam najwyżej zostanie do katowania. :d
  9. cwl

    Fajowy Rancher(Pickup)

    Maluśko 2 razy tyle bym chciał Ale dzięki za bumpa i start
  10. Model: Rancher(Pickup)ID: 71967Pojemność silnika: 1.4Przebieg pojazdu: 85353.4 km (ogólnie to mało)Dodatki: Tak jak opisane na zdjęciu Fele(1025)(co ważne pomalowane), Bak35 oraz pięknie pomalowany Cena: Czekam na oferty a i mam do dopłaty 80k Coś od siebie: Fajna maszyna tak jak opisane na zdjęciu felgi to nie żarty w tym autko także wszystko git i dobrze robią pozdrawiam.SS’y:
  11. cwl

    jakieś autko do 1.2kk

    Zapomniałem @Lock kupiłem już maszyne
  12. cwl

    jakieś autko do 1.2kk

    Model: Poszukuje czegoś ciekawegoPojemność silnika: 1.2-2.4Przebieg pojazdu: Nie zwracam uwagiCena: Tak jak napisałem do 1.2kk lecz mogę załatwić więcej. Dodatki: Czekam na propozycje.Coś od siebie: Posiadam na teraz 1.2kk lecz jeżeli będzie coś fajnego to mogę załatwić więcej, Pozdrawiam i oczekuje na oferty
  13. cwl

    @Lock

    @lock pojazd sprzedany
  14. cwl

    @Lock

    No i git cena kupna teraz to 1.2kk jak nikt nie przebije oferty 1.17kk auto zostanie sprzedane
  15. cwl

    @Lock

    X D Podziekuje Nie dzięki, nie przepadam za hermesami
  16. cwl

    @Lock

    Nie dzieki
  17. cwl

    @Lock

    Model: Elegy(562)ID: 44620Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 29tyś około Dodatki: spoiler (1146), atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1078), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP3,tablica rejestracyjna (ALE LATA), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, NITRO, szyby 20%, bak 90, LPG 75, dodatkowy kluczyk, wykrywacz fotoradarów, CB radio.Cena: Cena oferty od 1.15kk ponieważ na prywatnej wiadomości dostałem ofertę 1.17kk ale to dopiero za miesiąc bym otrzymał, więc biorę pod uwagę ofertę 1.15kk ponieważ otrzymałem taką na ostatnim temacie. Także od 1.15kk oferty.Coś od siebie: Autko ogólnie bardzo fajne Up2 myślę że do takiego autka nie będzie nikomu potrzebne, ponieważ głównie jest do driftowania, a Up4 to sam nie wiem co daje XD po prostu jest to FT tylko brakuje UP2,4 i ABS.SS’y: Pożyczyłem od veeniX, ponieważ także sprzedawał taki sam pojazd i wygląda prawie tak samo tylko zmienił się kolor i podajże felgi. W razie jakiś problemów autko mogę pokazać na serwerze.
  18. wymiana za eledzy 2.2 ft rubiny bez up2,4 abs / Baki90/75 dodatkowy klucz szyby20 NITRO
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin