Skocz do zawartości

Wr77zeR*

Administrator
  • Postów

    1 497
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Wr77zeR*

  1. Uszanowanie, Police Officer III Wr77zeR*, Police Department. Zacznę od przedstawienia sytuacji z mojej strony. Otóż, gdy zakończył się pościg udałem się na HQ, w celu dotankowania radiowozu, ty za to przez całą tą drogę utrudniałeś, oraz prowokowałeś mnie do pościgu. Po dojechaniu na miejsce, nagle zauważyłem twój pojazd przelatujący nad murkiem, tym samym wpadając na teren Police Department. Po twoich wcześniejszych akcjach uznałem to jako celowe wskoczenie (za co przepraszam, gdyż tutaj nie miałem 100% pewności o celowym wskoczeniu.) na teren Police Department, co nie zmienia faktu, iż nadal ten pojazd znalazł się tam z twojej winy, dlatego podjąłem decyzję, o zabraniu pojazdu na parking policyjny. Kończąc moją wypowiedź, gdybyś nie przekraczał nadmiernie prędkości, oraz nie jechał pod prąd, tym samym powodując kolizję, to twój pojazd nie wylądował by na terenie Police Department. Ode mnie to tyle. Poczekajmy na werdykt Executive Staff'u.
  2. Wr77zeR*

    Szukam Turismo

    Poglądowo: 77101
  3. Nazwa nieruchomości: - Lokalizacja: Los Santos Cena: Do 150k Sposób kontaktu: Forum / MTA Coś od siebie: Czekam na oferty, piszcie od razu cenę.
  4. W końcu porządne oferty, ale i tak 800k offa na serwie of filwww, dalej!
  5. 50% ceny montażu :), 600k to śmiech na sali, dalej!
  6. Pewnie tak, za tyle to sobie możesz co najwyżej 2.2 pft bez nitra, offa 800k na serwie.
  7. Model: Schafter ID: 116557 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 15226 Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1078), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (DO JUTRA), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, aplikacja eTransporter, przyciemnienie szyb (20%) Cena: Oferty. Coś od siebie: Fajowy schafter 2.2 ft z nitrem z jedynym brakiem baku benzyny, na lampie rubinowej! SS’y: https://imgur.com/a/q7LSK7J
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin