Witam i żegnam Was wszystkich. Nie będę się za bardzo rozpisywał. Odchodzę na jakiś czas. Wiem,że niepotrzebnie pisze pożegnanie,bo nikt mnie nie lubił na serwerze. Odchodze ponieważ muszę sobie z dziewczyną sprawy poukladac,bo coraz gorzej ze mną od tego grania i nauka.. Zaraz koniec roku szkolnego, a ja asem nie jestem. Czas na pozdrowienia.
Zuzanna123-Te nasze gadanie na mumble i wspólne granie xD nigdy tego nie zapomnę! Powodzenia w dalszej grze!
BlackWordl-Blackus.. Ty.. Mieliśmy konflikt ale i tak Cię dalej lubię xD Te nasze odpadły xD driftowanie xD O Tym tez nie zapomnę,trzymaj się ziomek.
XQward-Najlepszy i najbardziej pomocny RCON na serwie! Oby tak dalej! Trzym się!
Krypton*105 czy jaki Ty masz nick xd- O Tobie tez nie zapomnę, fajny z Ciebie kolega, ale pamiętaj wrócę ! xD Też się trzymaj i dalszych sukcesów.
Fryta... No jak jak mógłbym o Tobie zapomnieć ? xD też spoko kolega,fajnie się z Tobą odwalalo,sukcesów w uciekaniu saptom xD
JaneG-Tobie tez dziękuje za wspólne granie xD tez kiedyś wróć.
Jeżeli o kimś zapomnialem,przepraszam.. No cóż.. Co tu jeszcze pisać.. No pozdrawiam tez kochane sapty,dzieki za to ze mnie ganialiscie xD To co? Trzymajcie się wszyscy,powodzenia w grze Wam życzę! Wrócę do Was,przysięgam!
Żegnajcie,elo! ;c