Skocz do zawartości

KubeeQ

Gracz
  • Postów

    226
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KubeeQ

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Podlizywałem ? Żebyś mi wybaczył ? Hehehe,szkoda,że to Ty coś puszczałeś,także..
  6. Ale to naprawdę on,ja siedzialem cicho.. Mogę ub? Blagam ;/
  7. To może źle wpisalem, przepraszam. No tylko ja nie odwalalem,tylko jak jak pisalem, był to BlackWorld
  8. Was mialbym opuścić? Nigdy w życiu ;D
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. michaltrak,wrócilem,ale luzik xd
  11. No to co ? xd Widzimy sie zaraz w grze ;33
  12. Delciak,hehe,uda Ci się ;D tez się trzymaj
  13. 12 xD tak,problem jakiś?
  14. Dobra do zamknięcia, wiedziałem ze nikt się nie pożegna.. Nie mam po co wracać..
  15. Zuza,postaram się. JaneG,no narka
  16. Nie dam Ci 100k,hehe sam se daj. Możesz juz stad tez iść, życie se znajdź a nie ;_;
  17. Witam i żegnam Was wszystkich. Nie będę się za bardzo rozpisywał. Odchodzę na jakiś czas. Wiem,że niepotrzebnie pisze pożegnanie,bo nikt mnie nie lubił na serwerze. Odchodze ponieważ muszę sobie z dziewczyną sprawy poukladac,bo coraz gorzej ze mną od tego grania i nauka.. Zaraz koniec roku szkolnego, a ja asem nie jestem. Czas na pozdrowienia. Zuzanna123-Te nasze gadanie na mumble i wspólne granie xD nigdy tego nie zapomnę! Powodzenia w dalszej grze! BlackWordl-Blackus.. Ty.. Mieliśmy konflikt ale i tak Cię dalej lubię xD Te nasze odpadły xD driftowanie xD O Tym tez nie zapomnę,trzymaj się ziomek. XQward-Najlepszy i najbardziej pomocny RCON na serwie! Oby tak dalej! Trzym się! Krypton*105 czy jaki Ty masz nick xd- O Tobie tez nie zapomnę, fajny z Ciebie kolega, ale pamiętaj wrócę ! xD Też się trzymaj i dalszych sukcesów. Fryta... No jak jak mógłbym o Tobie zapomnieć ? xD też spoko kolega,fajnie się z Tobą odwalalo,sukcesów w uciekaniu saptom xD JaneG-Tobie tez dziękuje za wspólne granie xD tez kiedyś wróć. Jeżeli o kimś zapomnialem,przepraszam.. No cóż.. Co tu jeszcze pisać.. No pozdrawiam tez kochane sapty,dzieki za to ze mnie ganialiscie xD To co? Trzymajcie się wszyscy,powodzenia w grze Wam życzę! Wrócę do Was,przysięgam! Żegnajcie,elo! ;c
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin