O mnie też zapomniałeś,no ale cóż,snapowaliśmy sobie trochę przed tym postem. Wróć kiedyś,błagam! Tak fajnie mi się z Tobą jeździło ;x Ty infkiem a ja buffkiem xd Każdy odchodzi.. I to Ci najlepsi.. No czemu.. Jeszcze Ty.. Spoko ziomek.. O mnie nikt nie pamięta,tylko KoZak...xD jak sie żegnał ;x No cóż.. Na mnie pewnie też kiedyś przyjdzie czas.. Gram bo sprawy priv,noga w gipsie.. Nie mam co robić,tylko siedzę przed kompem,mam tam jakichś koleguf z którymy mogę pojeździć,np Frytka Ale z Tobą było najlepiej No to 3maj się,posnapujemy sobie kiedyś może jeszcze Narka! ;/