Skocz do zawartości

KubeeQ

Gracz
  • Postów

    226
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KubeeQ

  1. KubeeQ

    @Lock

    3maj się,elo
  2. Ehh brak słów, to jest solair ;_; //Nie karać pkt
  3. Chodzi o prefix człowieku.. //Nie karać pkt
  4. KubeeQ

    To Koniec...

    O mnie też zapomniałeś,no ale cóż,snapowaliśmy sobie trochę przed tym postem. Wróć kiedyś,błagam! Tak fajnie mi się z Tobą jeździło ;x Ty infkiem a ja buffkiem xd Każdy odchodzi.. I to Ci najlepsi.. No czemu.. Jeszcze Ty.. Spoko ziomek.. O mnie nikt nie pamięta,tylko KoZak...xD jak sie żegnał ;x No cóż.. Na mnie pewnie też kiedyś przyjdzie czas.. Gram bo sprawy priv,noga w gipsie.. Nie mam co robić,tylko siedzę przed kompem,mam tam jakichś koleguf z którymy mogę pojeździć,np Frytka Ale z Tobą było najlepiej No to 3maj się,posnapujemy sobie kiedyś może jeszcze Narka! ;/
  5. KubeeQ

    Zlot Samochodowy!

    Ten film jest niedostępny ;_;
  6. Prefix dodaj //Proszę nie karać pkt.\\
  7. KubeeQ

    Zlot Samochodowy!

    Ten film jest niedostępny. Gg
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. KubeeQ

    The End.

    Szkoda ;/ Zdrowia dla taty! Niech tam zdrowieje, masz dobre serce,bardzo dobrze ze mu pomagasz.. Część naszych rówieśników nie była by w stanie,bo woleli by grać. I niech ta Twoja koleżanka się trzyma. No cóż, trzymaj sie,poukladaj swoje sprawy prywatne i wracaj jak najszybciej! Żegnaj ;c
  10. Nick z mumble:Kubusss Powód zbanowania:Puszczanie piosenek na kanale publicznym,lecz to nie prawda. IP internetu, na który został nałożony ban:37.152.18.144 Nick admina banującego:Rafaello97PL Opis bana:Puszczanie piosenek na kanale publicznym,lecz to nie prawda. Puszczała to osoba o nicku BlackWorld i PanAndrzej,ja siedziałem cicho. Ban jest niesłuszny,ponieważ nic nie robiłem.. Czekałem aż przestaną.. Coś od siebie:Jeżeli Rafaello myślał,że to ja,to bardzo przepraszam. 37.152.18.144
  11. Powodzenia w życiu! Będzie nam Cię brakowało ;x 3maj się!
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Pcj-600 przeb około 1.2k 100k prosto z salonu 180 z tapem,moze trochę więcej
  14. KubeeQ

    Sprzedam Jestera!

    Nie aktualne, można zamknąć.
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. KubeeQ

    Sprzedam Jestera!

    Pisz jak kase bedziesz mial,chyba ze ktos podbije cene.
  17. Model: Jester Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: Około 4,5k Usterki:Brak. Cena: Licytacja od 70k MP:2k ID: 1797 Kolor: Zielony Tuning:Felgi. Kolor świateł: Standardowe. SS'y: Brak. Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Kubusss Jeśli cena mnie nie zadowoli,nie sprzedaje.
  18. KubeeQ

    Sprzedam Elegy

    Sprzedam auta to 200k i biere.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin