Skocz do zawartości

yeeciok*

Gracz
  • Postów

    51
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez yeeciok*

  1. Czyli rozumiem że miałem nawet czekać dwa dni bo mogło by to tyle zająć i bym wtedy umiał poczekać tak? Nie musiałeś wrzucać całego clip'a tylko go dociąć co by ograniczyło znacznie mb w pliku a wstawił byś od razu kluczową akcje. Z mojej strony to tyle, czekam na reakcję zarządu.
  2. Używając strony imgur, wrzuca się tam szybko i szybko się uploaduje. Nie napisałem że to było wykonane prawidłowo tylko to że zostałeś umieszczony w więzieniu za wpisy oraz ostrzał. Osoba dowodząca na kanale nie upomniała mnie na ten temat że tak zrobiłem więc raczej poza tym albo nie doczytałem albo nie mamy zakazu strzelać do ludzi poza DM.
  3. Witam, Police Officer II yeeciok* Na sam start to nie mam pojęcia skąd wywnioskowałeś to że zostałeś zabity poza DM tylko trafiony z less lethal'a przez którego zostałeś obezwładniony. Chwilę czekałem na tego clip'a od ciebie i dostałem go jakiś czas po wsadzeniu już ciebie do więzienia a po twoim relogu minęło sporo czasu iż jeszcze zdążyłem podliczyć dwie osoby będące w radiowozie które po tym przewiozłem. Do tego nie mam nic do dodania, cała moja praca została tutaj wykonana poprawnie. Życzę miłego wieczoru.
  4. Sprzedany, proszę o zamknięcie.
  5. Nazwa nieruchomości: Domek z wiatą. ID nieruchomości: 901. Cena za dobę: 100pln. Lokalizacja: Fort Carson. Cena: Konkretne oferty. Sposób kontaktu: Gra lub discord: yeeciok#7099 Coś od siebie: Witam, Sprzedam jeden z największych domków na nowym osiedlu Fort Carson. Bardzo dużo miejsca, idealny pod większą kolekcję pojazdów. Ładna klimatyczna okolica. Warto też dodać że cena za dobę jest Bardzo niska. Zapraszam do składania konkretnych ofert! SS’y: https://imgur.com/a/tGwmAgI
  6. yeeciok*

    [S/W] ZR-350 1.6

    Model: ZR-350 ID: 77321 Pojemność silnika: 1.6dm3 Przebieg pojazdu: 3417km Dodatki: felgi (1080), wydech (1020), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna (K1 F4ST), podświetlenie licznika (███)-laguny, ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS Cena: 350k do lekkiej negocjacji. Coś od siebie: Zachęcam do kupna bardzo fajne autko 210vmax dobrze się prowadzi . SS’y: https://imgur.com/a/bFM7C4D
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin