Skocz do zawartości

yeeciok*

Gracz
  • Postów

    51
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez yeeciok*

  1. Kłamanie w skardze nie sprawi że zostanie ona przyjęta, do wszystkiego mamy wgląd i nie siedziałeś za owe wpisy.
  2. Wpisów za ucieczkę przed PD, w momencie gdy jesteś zatrzymany zostaje sprawdzona twoja baza danych. Dokładnie chodzi tu o te wpisy: [18.09.2022] Ucieczka przed SAPD// Police Officer I Hirek2. [19.09.2022] Ucieczka przed SAPD// Police Officer I BieQu. [04.11.2022] Ucieczka przed PD. // Police Officer I ZineX. Ode mnie to tyle, nie mam nic do dodania.
  3. Witam, Detective I yeeciok*. Na start nie zostałeś zatrzymany za pisanie "mega" tylko skakanie po radiowozie oraz kopaniu go, co do reloga nie zauważyłem kick'a a Administrator wysyłający mi logi nie powiedział mi o tym do tego karę, od razu po twoim przypomnieniu zmieniłem na 18 minut które dostałeś za odmowe mandatu. Pozdrawiam!
  4. Witam, Detective I yeeciok*. Dostałeś karę więzienia 130 za 3 wpisy o łącznej wartości 90 + 40 minut za wyjście z serwera. Pozdrawiam!
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie wiem jak ciężko jest wam przeczytać cenę, jak macie dawać ofert poniżej tych 150k to zachowajcie to dla siebie
  7. Nazwa nieruchomości: Dom z garażem. ID nieruchomości: 1040 Cena za dobę: 300PLN Lokalizacja: Osiedle Doherty SF. Cena: 150k+ SS’y: https://imgur.com/a/sb6naqd https://imgur.com/a/5LVjytW Sposób kontaktu: yeeciok#7099 Coś od siebie: Zapraszam do kupna, super domek z garażem na hasło i sporą ilością miejsca
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Witam, Sergeant II yeeciok. Przyznaje się do winy, nie wiedziałem że czegoś takiego nie można robić. Jestem gotowy zapłacić odszkodowanie bądź otrzymać karę.
  10. Witam, przepraszam za opóźnienie lecz nie wchodziłem ani na forum ani na serwer, dowód wpłaty poniżej. Również chciałbym przeprosić za zaistniałą sytuację.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. yeeciok*

    Sprzedam super Elegy.

    Model: Elegy ID: 93369 Pojemność silnika: 1.6dm3 Przebieg pojazdu: 3281km Dodatki: Atrapa nitro podwójna, stereo, felgi switch, wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (K1 CLOUD), niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł ABS, LPG 50L. Cena: 600.000PLN Coś od siebie: Zachęcam do kupna SS’y:
  14. Tak jak już mówiłem, nie mam dowodów od ciebie na to że cię wywaliło a nie wyszedłeś, czekam na reakcje zarządu na temat skargi. Pozdrawiam.
  15. Skoro tak już na logikę idziesz to powiedz mi skąd mogłem wiedzieć że miałeś NT, nie zostałem o tym poinformowany ani nie użyłeś teleportu na ostatnią pozycje. Wszedłeś na serwer i miałeś dużo czasu o poinformowaniu mnie o tym a zrobiłeś to dopiero w skardzę.
  16. Witam, Police Officer II yeeciok* Na sam start, nie "stwierdziłem" tak jak ty sobie to nazwałeś tylko prosiłem cię trzy razy o odjechanie z tego miejsca po czym powiedziałeś że tego nie zrobisz i że możesz tam stać. Nie był to bezsensowny powód, dostałeś mandaty za niewykonywanie poleceń(olewanie mojego polecenia dotyczącego odjazdu z miejsca), niestosowanie się do znaków drogowych(wjazd na teren wojska mimo widocznych znaków), wjazd na teren zamknięty(tak jak sama nazwa wskazuje wjazd na teren zamknięty). W związku z tym jeżeli wystąpiła taka sytuacja proszę podesłać dowody na to że wystąpiło NT na moim discordzie yeeciok#7099, nie mam prawa wiedzieć że wystąpiło ci NT gdyż nawet nie zostałem o tym od ciebie poinformowany ani nie zrespiłeś się na ostatniej pozycji. I nie zostałeś wsadzony po 3 minutach po wejściu na serwer tylko około 15-20 minut iż musieliśmy dokończyć interwencje na bazie wojskowej. Według mnie nie okazałem w żadnym stopniu arogancji a co dopiero bezczelności, a co do AFK to nie mam pojęcia kiedy go udawałem skoro nic do mnie nie pisałeś poza tym że piszesz na mnie skargę. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin