Skocz do zawartości

jdxd63pl

Gracz
  • Postów

    12
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez jdxd63pl

  1. @lock auto sprzedane // merat
  2. Model: Comet ID: 32636 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 21k Dodatki: Full tune bez baku, szyb, up2, nitra, Lampy żółte kox fura,Cena: Offki Coś od siebie: jezeli cena mnie nie zadowoli to zostaje u mnie, oguem kox fura polecam SS’y: https://imgur.com/a/pZO4vzw
  3. zacznijmy, 300 po wykopaniu wungla
  4. Gatunek utworu: freestyle Ilość przekleństw: 0 bo po co ma pani starsza przeklinać byczq Link do utworu:
  5. Gatunek utworu: hiphop ale cienszko stfiercić bo wojtuś horrorcore robi byczq Ilość przekleństw: nie słyszałem ani jednego, ale hce żeby była puszczana po punocy Link do odsłuchania: Pozdrawiam @maciek2010PL bo to prawdziwy muzyk jest, ale ten bit jest kozak, wojtuś musi wbić do radia, może se lecieć o 3 w nocy nawet ale musi być !
  6. Gatunek utworu: HORROR CORE< TEN AKURAT BIT OD WOJTKA PODCHODZI POD RAP. Ilość przekleństw: 0 Link do odsłuchu: dobry bit, nie widze przekleństw, wojtuś dobry ziom, to musi być w radiu! moje marzenie synku podbijasz na wybory?
  7. MAĆKOWY SANCZEZ KURDE ŻE NIE MAM KASY MACIEK, BIERE GO TYLKO ZAROBIE PO KUPNIE FURY ZA TYDZIEN !! !
  8. Kapela69 bo obraża moih koleguf bezkarnie i hłop jest złym człowiekiem
  9. https://mta4life.pl/vehicles?s=31023&amp;check=31023 31023 id taka mananka jak szukasz, aktywna dzisiaj więc może właściciel ci sprzeda
  10. Przykład dałeś lamp Turkusowych, a nie AQUA, AQUA = CYAN. te elegy ma aquasy
  11. 1.5kk albo 1.6kk albo 1.7kk longa, nie pamietam dokladnie
  12. Ma lpg jakieś? jak 75 to 245 jak zarobie i biere
  13. jdxd63pl

    BMW E21 2.0

    styluwa bmw, jak wykope to wezme za 500 ;p
  14. jdxd63pl

    Per. 1.8

    ale kozak peras, 100k!
  15. Cloverek Hustler czy camper
  16. @Maks55813v2 hopaki gramy jak wygramy to perka robimy
  17. Ten za 750k czy tam 800 to ma 4k id, a twój nie ma id , nw czy wiesz że coś takiego jak niskie ID istnieje, btw ten jester to janekbonk go miał i za 630k chcial sellnac byle komu,
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin