Gatunek utworu: hiphop ale cienszko stfiercić bo wojtuś horrorcore robi byczq
Ilość przekleństw: nie słyszałem ani jednego, ale hce żeby była puszczana po punocy
Link do odsłuchania:
Pozdrawiam @maciek2010PL bo to prawdziwy muzyk jest, ale ten bit jest kozak, wojtuś musi wbić do radia, może se lecieć o 3 w nocy nawet ale musi być !
Gatunek utworu: HORROR CORE< TEN AKURAT BIT OD WOJTKA PODCHODZI POD RAP.
Ilość przekleństw: 0
Link do odsłuchu:
dobry bit, nie widze przekleństw, wojtuś dobry ziom, to musi być w radiu! moje marzenie synku podbijasz na wybory?
Ten za 750k czy tam 800 to ma 4k id, a twój nie ma id , nw czy wiesz że coś takiego jak niskie ID istnieje, btw ten jester to janekbonk go miał i za 630k chcial sellnac byle komu,