Skocz do zawartości

jdxd63pl

Gracz
  • Postów

    12
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez jdxd63pl

  1. jdxd63pl

    @Lock

    synku podbijasz na wybory? 20k i biere bo tu miejsca na moją kolekcje perkuf tenczowyh niema miejsca ! !! !
  2. 5k i biore te "baze" czy co to jest,
  3. 200 i biere te baze walne se perki w kolorze tenczy ! i bede z maciek2010pl mieszkal tam zobaczycie!
  4. hopie, kazda twoja posiadlosc na sell jest warta 10% ceny lol
  5. 1.5kk i biere nie ma co przeplacac, synku podbijasz na wybory?
  6. jdxd63pl

    Galaxowy - mapping

    przechowalnia kozacka, chce takom! Zrób ładnego mecha w fort carson jak umiesz bo brakuje tam mechanika,
  7. tej zrób 2 garaże, wywal te ogrodzenie, na środku, albo z muru je zrób bo ładniej bedzie wygladac, a ten płot szpeci
  8. jdxd63pl

    [Model] Bravado Banshee

    tej ten bolid to chyba z minecrafta wyszedł, popracuj nad kształtem auta, i ten przód bo na milicji by mi na to mandat strzelili.
  9. @LOCK JURAS ZOSTAŁY SPRZEDANY ZA KWOTE 550k !
  10. jdxd63pl

    @Lock

    jurek 2.2 ft i doplacasz mi 5kk panie i jestesmy dogadani
  11. Jurek 2.2 ft na rubinach baki 90/75 szyby 60%, ale dopłacasz ;p
  12. Model: Journey ID: 23354 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 800km Dodatki: 2.2 ft baki 90/75, szyby 60%, (bez nitra bo sie nie da atrapy do jurka) Lampy rubiny Cena: Offki jak bedzie jaka masna to sprzedam, jak narazie pogladowo, z offami ponizej 600 nie macie co pisać ;p. Coś od siebie: Legendarny Jurek 2.2, są tylko 2 na serwerze z silnikiem 2.2, z tego co wiem nie na sell, tylko mój jest na sell, SS’y: dodam jak bedzie zainteresowanie
  13. jdxd63pl

    @LOCK

    perrari 350k od rąsi, fcr 140
  14. #LOCK@LOCK // tak za merata wklejam
  15. Model: BANSHEE ID: 63020 Pojemność silnika: 2.0 ELEKTRIK Przebieg pojazdu: malutki 3k niecałe Dodatki: Full tune bez nitra atrapy oraz szyb, lampy lazurowe, niestandardowe lampy (███) Cena: offki od 850 bo piekne i szkoda je sellac Coś od siebie: piękne benszi, bardzo szybkie, wyglada kozacko, turek 2.2 nie ma podjazdu! SS’y: Pojazd stoi na sf1 na spawnie na domku widać go ze spawna, ss'y dam jak zrobie bo nie chcialo mi sie
  16. ja biere tego jestera sie dogadamy w gierce pisz do mnie // merat
  17. muf cene bo bym wzial te kremufke // merat
  18. jdxd63pl

    Burger LS

    200 i biore bigosik // merat
  19. I co robisz offtopic? Punkty chcesz?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin