Skocz do zawartości

0nii*

Gracz
  • Postów

    76
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez 0nii*

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. 0nii*

    Lock!

    Znalazłem inną nieruchomość która mnie interesuje
  3. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Lisa_ @QumiK^,^ @Veon (Wszyscy Supporci) 2. Najlepszy Moderator: @Verago. @Kumi (Wszyscy Moderatorzy) 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @Princessa* @Geloo (Wszyscy Administratorzy) 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Bilu. @Masellko (Wszyscy Starsi Administratorzy) 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @Kubula @Greyna.gg (Wszyscy RCONi) 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: - (Wszyscy Supporci, Moderatorzy, Administratorzy oraz Starsi Administratorzy) 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SARA (Wszystkie Frakcje) 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Karcia* (wszyscy członkowie Frakcji) 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: 41.ST Mechanized Infantry Division (Wszystkie Biznesy) 10. Najlepszy prezenter: Nominowani: @Limitowany* (Wszyscy Prezenterzy) 11. Najlepszy Redaktor: Nominowani: @TomseeS (Wszyscy Redaktorzy) 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @MIKO23 (Wszyscy Pracownicy Biznesów; nie dotyczy Redakcji 4Life News oraz Radia 4Music) 13. Najlepszy Lider: Nominowani: @Masellko (Wszyscy Liderzy; nie dotyczy Liderów Organizacji) 14. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Dirty Angels (Wszystkie Organizacje) 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @M1CH4K (Wszyscy gracze; nie dotyczy Administracji) 16. Największy No-life Serwera: Nominowani: @MIKO23 (wszyscy gracze) 17. Najbogatszy Gracz: @VeraX 18. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Nenil.gg 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: odświeżenie modelu ziona 20. Najlepsza praca na serwerze: Magazyn
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Gratuluje i widzimy się na spotkaniu ;)

    @karakanfilip 
    @Toby. 
    @Voxan ☐
    @Kebab187 ☐
    @Asta ☐
    @BaMoMi ☐
    @Tyrion ☐
    @BananoseQ* ☐
    @SzalonyHeniu ☐
    @DonieK ☐
    @Fioletowa 
    @Barteo580 ☐
    @Sajmex. ☐
    @pap1ez* ☐
    @TomseeS ☐
    @Hirek2 ☐
    @Kleszczyk. ☐
    @Aktr0s ☐
    @Czorny* ☐
    @HAVE!Z ☐
    @xZiomeczeQ ☐
    @LoLIHD ☐
    @Mist3rio ☐
    @_Zydu_ ☐
    @Wiktor_1337 ☐
    @Mjrek ☐
    @Krizeq ☐
    @bartek.pro ☐
    @lupa_ ☐
    @Krzychuu07 ☐
    @Natasza*-* ☐
    @Maniorek ☐
    @.Adi ☐
    @C3glus ☐
    @kubereka ☐
    @ManiekFaniek ☐
    @[GM]herbaciarz ☐
    @karmi77 ☐
    @Edziooo_o ☐
    @D.K3ler ☐
    @Zak. ☐
    @swi.der ☐
    @inspirrit ☐
    @zxcx555* ☐
    @xEasyy_ ☐
    @BMWW ☐
    @Nathanik ☐
    @XAREK16 ☐
    @Yellowstone ☐
    @Kooniczyn ☐
    @madry9 ☐
    @Lukasz22444 ☐
    @ModereK ☐
    @unlaki ☐
    @Michu_890 ☐
    @MadRys.rar ☐
    @Barteek253 ☐
    @SmutnyKubus ☐
    @<Coca-Cola> ☐
    @miodek516 ☐
    @SubFir3 ☐
    @krasnoludek ☐
    @Xdrop ☐
    @Karmiel24 ☐
    @Kapuczino. ☐
    @Typowy:3 ☐
    @KOXX ☐
    @kondu32 ☐
    @Arusekk ☐
    @NoVoQ ☐
    @ArsiK* ☐
    @DuszeK* ☐
    @luki247 ☐
    @Maxxoss_ ☐
    @witQ ☐
    @WhiteFox. ☐
    @Foxu.cj ☐
    @Coska ☐
    @AdaSkoo ☐
    @ScoobyDoobyDoo ☐
    @Damian_1118 ☐
    @ApropoDefacto ☐
    @Kingsayz ☐
    @NexuSOfficial_20 ☐
    @SebSKY ☐
    @FanTomas ☐
    @Buuulo ☐
    @Gracusek ☐
    @KaKa* ☐
    @neXus* ☐
    @Wantedmax ☐
    @Pietrekwixa ☐
    @przemokoks ☐
    @*.Frodo.* ☐
    @Zerostylu ☐
    @KvbuS. ☐
    @5zym3k ☐
    @Maly_Karakan'TDW ☐
    @sikora* ☐
    @slowpapryczka ☐
    @MGS99 ☐
    @kassi ☐
    @samoc ☐
    @XoreK ☐
    @Rasengus ☐

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. SportowaCaramba

      SportowaCaramba

      Dzięki i do zobaczenia 

    3. BaMoMi
    4. Wiktor_1337
    5. Mjrek

      Mjrek

      Łoho, dzięki Tobie zainteresowałem się frakcją SARA, mówiłem o małych szansach, a jednak:D

    6. kubereka_SKP
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Fajnie, tylko że ja eventu nie zrobię jak będzie do sylwestra :'(
  9. 4k i stoi u mnie na domku
  10. Samice oraz Jägermeister @Karcia* @VeraX
  11. Wzór: 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Kumi @.Nati @Lisa_ 2. Najlepszy Moderator: @Verago. @Wonder. 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @Kubula @Geloo 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @TheTomson @Bilu. 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @Greyna.gg @XQward 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Lisa_ 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SARA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Ceglarka18 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4Music 10. Najlepszy prezenter: Nominowani: @Sharixan @MadRys.rar 11. Najlepszy Redaktor: Nominowani: - 12. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: - 13. Najlepszy Lider: Nominowani: @Masellko 14. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Dirty Angels 15. Najbardziej pomocny gracz serwera: Nominowani: @J0hnny_ 16. Największy No-life Serwera: Nominowani: @VeraX 17. Najbogatszy Gracz: @przemokoks 18. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): - 19. Najlepsza aktualizacja na serwerze: - 20. Najlepsza praca na serwerze: Kurier
  12. Proszę o to ss twojego pojazdu https://imgur.com/a/b8tRUmt
  13. Mówię już drugi raz nie jesteśmy kolegami na ulicy byś mówił do mnie "gościu, typie itp." Możesz tak pisać do kolegi z klasy lub do mamy, nie znam cię więc dostosuj się do kultury słownej. Pozwole sobie wkleić punkt z taryfikatora, który świadczy o tym, że nie popełniłem żadnego błędu. ● Do 3 minut od czasu ostatniego użycia pojazdu, pracownik ma obowiązek rozejrzeć się za ostatnim kierowcą lub właścicielem pojazdu na odległość "renderingu nicków", zaznaczając że pracownik ma się znajdować centralnie obok pojazdu, który kwalifikuje się do odholowania. W przypadku gdy ostatni kierowca znajduje się w zasięgu renderingu, pracownik ma obowiązek upomnieć daną osobę oraz poprosić ją o przeparkowanie pojazdu w odpowiednie miejsce. W przypadku gdy upomnienie nie poskutkuje, pracownik ma obowiązek wykonać screen dowodowy, a następnie odholować pojazd. Upomniałem cię byś pojazd zaparkował na parkingu. Lecz mnie olałeś, więc zabrałem twój pojazd. Do tego uważam, że dowody dostarczone przez ciebie nie są wystarczające. Przeczytaj uważnie ten punkt w regulaminie. Dalsza konwersacja z tobą nie ma sensu, gdyż odzywasz się do mnie jak do kolegi. Czekam na wypowiedź zarządu. Ja idę spać, więc życzę miłej nocy!
  14. "Zaparkowałem" czy w tym miejscu są wyznaczone miejsca parkowania?
  15. Mógłbyś używać przecinków, nic nie rozumiem z twojej wypowiedzi.
  16. 1. Nie jesteśmy kolegami byś mówił do mnie "gościu", nie znamy się! 2. "Idź do psychiatry może bo nie widzisz" to ma na celu mnie obrazić? 3. Polecam się do edukować do psychiatry się chodzi z problemami psychicznymi, a jak ma się problem z widzeniem to do okulisty. 4. W przedstawionym screenie , który załączyłeś nie widać jaki pracownik wciągnął pojazd na lawetę, ja jestem w sytuacji gdzie stoję obok pojazdu z blokadą.
  17. Dobra widzę, że nie masz żadnych dowód, które wnoszą coś do skargi, ode mnie to wszystko czekam na odpowiedź zarządu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin