-
Postów
394 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Arturek.
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
- Strona 2 z 39
-
Kiedyś 4Life słynął ze wszech obecnych barierek, a teraz nie dość że wszędzie są barierki to dodatkowo za jakiś czas nie będzie sensu kupowania pojazdów szybszych niż 150km/h bo i tak wszędzie będą ograniczenia. Dobra Robota
-
Nie ukrywam, że posiadasz ciekawą definicję słów "wszech obecnych" bo odczuwam wrażenie, że 3 miejsca z bramkami na całej mapie to nie jest szczególnie dużo tym bardziej, że 50 PLN nie boli. Ograniczenia jedynie pomagają temu, że mniej będzie reportów o omijanie bramek oraz mniejsza będzie mniejsza ilość zbugowanych pojazdów w bramkach. Większość oburza się o tą zmianę, a nie podaje sensownego powodu dlaczego im się to nie podoba.
-
-
-
Za to Ty słyniesz z bycia kiepskiej jakości trollem i wszczynania bezsensownych afer by zyskać trochę atencji.
Ograniczenie zostało wprowadzone tylko w bezpośrednim sąsiedztwie bramek których jest tak wiele - bo aż 3 na całą mapę.
Jak wspomniałem - ogranicznik jest blisko barierek, czyli w miejscach, w których i tak należało zwalniać, by zdążyć wyhamować przed barierką.
Co więcej - nagrałem krótki filmik z działania, bowiem wypowiadasz się na temat dzisiejszej aktualizacji, podczas gdy nie było Cię na serwerze przez ponad 3 doby.
Nie uważam aby to działanie było dla graczy utrudnieniem, wręcz przeciwnie, ale sam oceń oglądając filmik, w którym główną rolę gra Infernus Classic 2.6, przy prędkości >260km/h...https://i.imgur.com/ih9D18x.mp4
-
-
Bardzo dorosłe zachowanie droga @Greyna.gg(maga v2). fajne jest niszczenie jednej organizacji tylko dlatego żeby Organizacja w której jest 3/4 administracji była jeszcze bardziej faworyzowana?
Czy ty Aniu zastanawiasz się czasami jak to może się skończysz? tak nie lubiliście jak pisze się o [Reklama #3] , a jednak popełniacie te same błędy i skończycie dokładnie tak samo.
Byłem na [Reklama #3] podczas jego upadku, rozmawiałem z osobami które były pierwszymi ofiarami totalitarnej władzy Magi, i ze smutkiem musze przyznać że sytuacja się robi bardzo podobna.-
-
Zabawne, że usunięcie waszej organizacji mieszacie z całkowicie inną organizacją, której istnienie nie miało całkowicie związku z usunięciem waszej organizacji.
Dlaczego została ona usunięta? Zobacz na discorda czegoś co nazywaliście organizacją. Do organizacji przyjmujecie graczy serwera, a na discorda który jest obowiązkowy przy dojściu do niej, urządzacie sobie totalną tyranię osób których w waszej organizacji nie ma.
Skoro macie jaja aby wszystkich wyzywać, to miejsce również jaja ponieść tego konsekwencje. -
@ZbyK.gg
Jestem przekonany, że takim działaniem możecie wywalić każdą organizację na tym k..widołku wyciągając na siłę brudy spoza niego, tak jak to było w naszym przypadku. @Greyna.gg weszła na naszego discorda pod pretekstem, że ma do tego prawo bo jest on związany z serwerem. Tak, to prawda, że jest związany bo był on wymagany przy rekrutacji, ale nie ma takiego punktu w regulaminie który wam na to pozwala, więc krótko mówiąc nadużyła swojej "władzy" zapewne pod groźbą usunięcia org/zbanowania kogoś. Nie wspominając o tym multikoncie @Fohus23a na którym ktoś z was doszedł do nas by dalej szpiegować. Tyle ode mnie, nie pozdrawiam. -
@Ravson37.UwU jestem przekonany, że tylko ułamek grup zachowuje się na tak niskim poziomie jak zachowywali się konkretni członkowie tejże organizacji, co więcej jeszcze mniejszy ułamek ma to na przyzwolenie od zarządu organizacji. A to drugie najbardziej przyczyniło się do tej decyzji.
Naprawdę musisz nauczyć się logicznego myślenia. Zarząd serwera nie ma określonego regulaminu, więc nie wiem na co się powołujesz, nie sposób spisać każdą możliwą sytuację z którą się mierzymy, ale skąd Ty możesz to wiedzieć.
Swoją drogą, wychodzicie z założenia, że "wasz" discord to możecie robić na nim wszystko, w tym łamać zasady serwera którego dotyczy discord + łamać prawo.
Ale gdy my usuwamy organizacje mając do tego pełne podstawy, to już "NIE MOŻECIE NIE MACIE DO TEGO PRAWA!!11! NADUŻYWACIE WŁADZY!".
Tak, to było moje multikonto, gdyż doszły do mnie informacje co tam się wyprawia. Dostałem się tam bez najmniejszego problemu, tak mógł się dostać każdy gracz.
Przyszedłem to zweryfikować, jak i zweryfikować rzetelność @zbychu997 którego podejrzewaliśmy o wyciąganie informacji z ekipy serwera (Swoją drogą, zabawne, że w ostatnim statusie pisał coś o osobach fałszywych, sam idealnie się wpisując w tą definicje), oba podejrzenia natychmiast się potwierdziły i zostałem usunięty z organizacji po zweryfikowaniu mnie przez wspomnianego Zbycha, bez jednak 100% pewności, że należę do grona ARCON. Skoro Ty już śmiałeś czepiać się braku punktu regulaminu, czy więc mieliście w swoim regulaminie możliwość wyrzucenia kogoś z organizacji bez potrzeby zwrotu mu pieniędzy za wpisowe, gdy macie podejrzenia, że jest to członek administracji?
Nazwałeś też serwer "k...widołkiem", nie wiem czy wiesz, ale porównałeś tym samym wielu swoich kolegów do prostytutek, nie wspominając o samym sobie.
Życzę miłego dnia
-
-
Dla wszystkich którzy chcą organizować zloty na parkingach typu "G1"
Dubaj [497]: Nie możecie pobierać opłaty za wjazd na parking
-
O co tu chodzi? Dlaczego jakiś @zlotek pisze skargi odwołując się do prawa Polskiego które ma się nijak do serwera i w dodatku dołącza do skarg nagrania na których słychać wyzwiska skierowane do graczy na tych nagraniach i jedyne co robi administracja to kara osobę na którą została ów skarga napisana? dlaczego autor nagrania oraz słów wulgarnych nie został jeszcze przynajmniej wyciszony? przecież znamy przypadki w których takie osoby były nawet banowane, nie rozumiem
- Poprzednia
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- Dalej
- Strona 2 z 39