Skocz do zawartości

Arturek.

Gracz
  • Postów

    394
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Arturek.

  1. Model: PCJ-600 ID: 680 Pojemność silnika: 1600cm3 Przebieg pojazdu: ~8 500 km Dodatki: stereo, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███) Cena: Zbieram Ofki (możliwość wymiany za cos ciekawego, mile widziane niskie ID) Coś od siebie: Zapraszam do składania ofert tutaj lub w wiadomości prywatnej, Motor w bazie widnieje jako 8 na serwerze, lecz 3 z nich są na zerowni SS’y: https://imgur.com/lj4srcp
  2.  

    Uważajcie jak komuś udzielacie pożyczek bo jak  was nie spłaci możecie skończyć z Banem </3

    1. dmn

      dmn

      przyzwyczaj się do swojego losu

  3. Pisz PW co masz ciekawego Oferta 850k na PW
  4. https://mta4life.pl/vehicles/?s=680&check=680
  5. Model: PCJ-600 ID: 680 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 8k Dodatki: stereo, niestandardowe lampy (███), podświetlenie licznika (███) Cena: Oferty, Możliwa wymiana Coś od siebie: Bardzo przyjemny pojazd na dość niskim ID (8 Na serwerze) SS’y: PCJ jak PCJ zdjęcia dodam potem
  6. Model: Bullet ID: 48072 Pojemność silnika: 2.2 Przebieg pojazdu: 20k Dodatki: atrapa nitro (1010), stereo, felgi (1084), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, moduł UP4, tablica rejestracyjna ( ARTUR ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, moduł nitro, moduł ABS, przyciemnienie szyb (20%) 2 Dodatkowe Klucze Cena: Zbieram Ofki, możliwa również wymiana za jakieś ciekawe pojazdy Coś od siebie: SS’y: https://imgur.com/t9yvwBr
  7. Kiedyś 4Life słynął ze wszech obecnych barierek, a teraz nie dość że wszędzie są barierki to dodatkowo za jakiś czas nie będzie sensu kupowania pojazdów szybszych niż 150km/h bo i tak wszędzie będą ograniczenia. Dobra Robota :*

    1. Prese$

      Prese$

      Nie ukrywam, że posiadasz ciekawą definicję słów "wszech obecnych" bo odczuwam wrażenie, że 3 miejsca z bramkami na całej mapie to nie jest szczególnie dużo tym bardziej, że 50 PLN nie boli. Ograniczenia jedynie pomagają temu, że mniej będzie reportów o omijanie bramek oraz mniejsza będzie mniejsza ilość zbugowanych pojazdów w bramkach. Większość oburza się o tą zmianę, a nie podaje sensownego powodu dlaczego im się to nie podoba. 

    2. BidoN

      BidoN

      Cytat

      bo odczuwam wrażenie, że 3 miejsca z bramkami na całej mapie to nie jest szczególnie dużo

      @Prese$ czytanie ze zrozumieniem #lekcja1

    3. Prese$

      Prese$

      @BidoN tak wiem przeczytałem to na szybko w telefonie i przekręciłem słowa, także mój błąd

    4. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Za to Ty słyniesz z bycia kiepskiej jakości trollem i wszczynania bezsensownych afer by zyskać trochę atencji.
      Ograniczenie zostało wprowadzone tylko w bezpośrednim sąsiedztwie bramek których jest tak wiele - bo aż 3 na całą mapę.
      Jak wspomniałem - ogranicznik jest blisko barierek, czyli w miejscach, w których i tak należało zwalniać, by zdążyć wyhamować przed barierką.
      Co więcej - nagrałem krótki filmik z działania, bowiem wypowiadasz się na temat dzisiejszej aktualizacji, podczas gdy nie było Cię na serwerze przez ponad 3 doby.
      Nie uważam aby to działanie było dla graczy utrudnieniem, wręcz przeciwnie, ale sam oceń oglądając filmik, w którym główną rolę gra Infernus Classic 2.6, przy prędkości >260km/h...

      https://i.imgur.com/ih9D18x.mp4

       

  8. nie mam pieniądza i czasu na Tunera
  9. jakbyś troche dopłacił to można pogadać
  10. Model: Turismo ID: 77318 Pojemność silnika: 1.6 Przebieg pojazdu: 670km Dodatki: UP 1, UP 3, Szyby 20% Cena: Licytacja Coś od siebie: Zapraszam do licytacji oraz kupna pojazdu, możliwość wymiany z dopłatą z twojej strony! SS’y: https://imgur.com/DsMn8wn
  11. o @RIPSONx to już chyba 10 raz, Gratulacje 

  12. Bardzo dorosłe zachowanie droga @Greyna.gg(maga v2). fajne jest niszczenie jednej organizacji tylko dlatego żeby Organizacja w której jest 3/4 administracji była jeszcze bardziej faworyzowana?

    Czy ty Aniu zastanawiasz się czasami jak to może się skończysz? tak nie lubiliście jak pisze się o [Reklama #3] , a jednak popełniacie te same błędy i skończycie dokładnie tak samo. 

    Byłem na [Reklama #3] podczas jego upadku, rozmawiałem z osobami które były pierwszymi ofiarami totalitarnej władzy Magi, i ze smutkiem musze przyznać że sytuacja się robi bardzo podobna. 

     

     

    1. PROstyGracz

      PROstyGracz

      Zawsze twierdziłem, ze porównanie do komunistów/nazistów jest na miejscu :) Władza totalitarna :) 

    2. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Zabawne, że usunięcie waszej organizacji mieszacie z całkowicie inną organizacją, której istnienie nie miało całkowicie związku z usunięciem waszej organizacji.
      Dlaczego została ona usunięta? Zobacz na discorda czegoś co nazywaliście organizacją. Do organizacji przyjmujecie graczy serwera, a na discorda który jest obowiązkowy przy dojściu do niej, urządzacie sobie totalną tyranię osób których w waszej organizacji nie ma. 
      Skoro macie jaja aby wszystkich wyzywać, to miejsce również jaja ponieść tego konsekwencje.

    3. Ravson37.UwU

      Ravson37.UwU

      @ZbyK.gg

      Jestem przekonany, że takim działaniem możecie wywalić każdą organizację na tym k..widołku wyciągając na siłę brudy spoza niego, tak jak to było w naszym przypadku. @Greyna.gg weszła na naszego discorda pod pretekstem, że ma do tego prawo bo jest on związany z serwerem. Tak, to prawda, że jest związany bo był on wymagany przy rekrutacji, ale nie ma takiego punktu w regulaminie który wam na to pozwala, więc krótko mówiąc nadużyła swojej "władzy" zapewne pod groźbą usunięcia org/zbanowania kogoś. Nie wspominając o tym multikoncie @Fohus23a na którym ktoś z was doszedł do nas by dalej szpiegować. Tyle ode mnie, nie pozdrawiam.

      unknown.png

    4. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      @Ravson37.UwU jestem przekonany, że tylko ułamek grup zachowuje się na tak niskim poziomie jak zachowywali się konkretni członkowie tejże organizacji, co więcej jeszcze mniejszy ułamek ma to na przyzwolenie od zarządu organizacji. A to drugie najbardziej przyczyniło się do tej decyzji.

      Naprawdę musisz nauczyć się logicznego myślenia. Zarząd serwera nie ma określonego regulaminu, więc nie wiem na co się powołujesz, nie sposób spisać każdą możliwą sytuację z którą się mierzymy, ale skąd Ty możesz to wiedzieć. :)

      Swoją drogą, wychodzicie z założenia, że "wasz" discord to możecie robić na nim wszystko, w tym łamać zasady serwera którego dotyczy discord + łamać prawo.
      Ale gdy my usuwamy organizacje mając do tego pełne podstawy, to już "NIE MOŻECIE NIE MACIE DO TEGO PRAWA!!11! NADUŻYWACIE WŁADZY!".
      Tak, to było moje multikonto, gdyż doszły do mnie informacje co tam się wyprawia. Dostałem się tam bez najmniejszego problemu, tak mógł się dostać każdy gracz.
      Przyszedłem to zweryfikować, jak i zweryfikować rzetelność @zbychu997 którego podejrzewaliśmy o wyciąganie informacji z ekipy serwera (Swoją drogą, zabawne, że w ostatnim statusie pisał coś o osobach fałszywych, sam idealnie się wpisując w tą definicje), oba podejrzenia natychmiast się potwierdziły i zostałem usunięty z organizacji po zweryfikowaniu mnie przez wspomnianego Zbycha, bez jednak 100% pewności, że należę do grona ARCON. Skoro Ty już śmiałeś czepiać się braku punktu regulaminu, czy więc mieliście w swoim regulaminie możliwość wyrzucenia kogoś z organizacji bez potrzeby zwrotu mu pieniędzy za wpisowe, gdy macie podejrzenia, że jest to członek administracji?
      Nazwałeś też serwer "k...widołkiem", nie wiem czy wiesz, ale porównałeś tym samym wielu swoich kolegów do prostytutek, nie wspominając o samym sobie. :) 

      Życzę miłego dnia :) 

  13. @Hinox proszę nie kraść awatarów :( 

  14. Dla wszystkich którzy chcą organizować zloty na parkingach typu "G1"

     

    Dubaj [497]: Nie możecie pobierać opłaty za wjazd na parking

    1. Dubaj

      Dubaj

      Pozwól, że wkleję kolejną wiadomość, którą napisałem:

      Dubaj [497]: Powinniście wpuścić gracza jeżeli nie chce brać udziału w zlocie

      Dodam jeszcze, że w ostateczności nie kazałem wam wpuszczać gracza.
      Następnym razem proszę o nie wklejanie logów wyrwanych z kontekstu.
      Pozdrawiam

  15. O co tu chodzi? Dlaczego jakiś @zlotek pisze skargi odwołując się do prawa Polskiego które ma się nijak do serwera i w dodatku dołącza do skarg nagrania na których słychać wyzwiska skierowane do graczy na tych nagraniach i jedyne co robi administracja to kara osobę na którą została ów skarga napisana? dlaczego autor nagrania oraz słów wulgarnych nie został jeszcze przynajmniej wyciszony? przecież znamy przypadki w których takie osoby były nawet banowane, nie rozumiem

  16.  

    Brakowało mi tego :hah:

     

     

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin