Skocz do zawartości

Arturek.

Gracz
  • Postów

    394
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Arturek.

  1. 2015-04-27 wtedy byłem młody jeszcze
  2. Ja nic nie sugeruje...  
    ale może można zrobić to lepiej

     

     https://imgur.com/a/Sxhj99g

  3. S15 :wub:

     

     

     

    1. fitrox'

      fitrox'

      Mam taką!!!!













      .... w forzie

  4. Arturek.

    KIDY NA DC!!

    §4Dozwolone są tylko multimedia związane z serwerem 4Life MTA. Oraz jeszcze z Regulaminu Forum §9Zabrania się publikowania treści wulgarnych, obraźliwych, promujących przemoc, narkotyki (używki) oraz treści pornograficznych.
  5. 3 500 PLN za ubezpieczenie samochodu kupionego za 500 PLN? czemu nie :-:

    1. Vito*

      Vito*

      Norma w polsce

    2. Hasha

      Hasha

      Kupiłem samochód za 2.500zł i ubezpieczenia od 3.000-11.000zł o co chodzi w tym kraju?

    3. Aro.

      Aro.

      Niestety taka smutna prawda  :( 

  6. Nowy model biznesowy na 4Life!

    Gracze przestali pisać "FT" gdy pojazd nie posiada jakiegoś tuningu, przez co nie można już pisać na nich skarg. Więc teraz można pisać skargi jak nie umiesz sam wycenić pojazdu i kupisz go za drogo! Piękna sprawa 

     

     

    1. baziu

      baziu

      Oj tak tak, w realu to już pewnie idą do sądu, że kupili drogo lodówkę w sklepie ;]]]

  7. Co myślicie? wiem wiem... trochę wieś. No ale... może warto zrobić żeby nie wyglądało jak wszystkie? zbieram opinie i robię haha

     

    https://imgur.com/a/H6Q4ARc 

  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Czy tylko moim zdaniem banowanie za transakcje z przez nawet 1,5 roku to nie lekka przesada? 

    Ja rozumiem że zawiść osób które donoszą na takie sprawy jest silna, no ale bez przesady. Przez 1,5 roku gry na serwerze można osiągnąć bardzo dużo i wszystko to można stracić przez jakieś gó**o.

    według mnie takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Serio?...
      Czyli uważasz, że powinniśmy Ci odpuścić z uwagi na fakt, że coś działo się stosunkowo dawno?
      Skoro przez 1,5 roku ukrywałeś swoje złamanie regulaminu, nie dziw się, że spotyka Ci potem dodatkowa kara. Reasumując: wszystko to jest następstwem Twoich czynów, a miejsca nie powinno mieć co najwyżej to czego dokonałeś 1,5 roku temu.

    3. Fl0dy.
    4. Arturek.

      Arturek.

      @ZbyK.gg Nie oszukujmy się, większość transakcji które były przez 1,5 roku niezauważone mają małą szkodliwość, dodatkowo z własnego doświadczenia wiem że osoby które podają ARCON takie informacje same mają coś do ukrycia.

    5. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      I kolejny raz: Serio?...
      Skoro piszesz "nie mówię, że w tej sytuacji tak jest" to co po w ogóle piszesz coś takiego... 
      Może dlatego, że chcesz zasugerować, że jednak "tak jest" zachowując przy tym pozorną neutralność?

      I serio @kubot'badbitch;]] Twoje zachowanie jest tym bardziej żałosne skoro oceniasz motywacje i działania rconów tylko dlatego, że Twój znajomy został zbanowany. 

      "większość transakcji które były przez 1,5 roku niezauważone mają małą szkodliwość" Bzdura... to, że nie było to zauważone nie oznacza, że nie było szkodliwe. Nie każda transakcja jest przez nas od razu wychwycona i niejednokrotnie sprawy które wychodzą po dłuższym czasie są również bardzo poważne.

      Zamiast płakać może warto skupić się na tym, aby pomyśleć co zrobiło się źle.

    6. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Druga sprawa, niezależnie od tego czy postawione zdanie "większość transakcji które były przez 1,5 roku niezauważone mają małą szkodliwość" jest prawdziwe czy nie... kiepskie jest gdy generalizujemy całkowicie niezwiązane ze sprawą przypadki i stawiamy jako argument w konkretnej sprawie. 

  10. Model: ElegyID: 1745 (11 na serwerze)Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 10kDodatki: spoiler (1146), atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1081), wydech (1037), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (FC 1745 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CBCena: Licka od 1,5kkCoś od siebie: Bardzo fajny pojazd Model: HotknifeID: 7780 (4 na serwerze)Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 20,5kDodatki: stereo, felgi (1098), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (FC 7780 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, radio CBCena: Licka od 500k Coś od siebie: ładny pojazd, idealny na zloty Zastrzegam sobie prawo do nie sprzedaży pojazdów w przypadku niskich ofert
  11. Ten rok się dobrze zaczyna 

    https://ottwow.com/watch/vod/965861

    Serdecznie polecam ;)

     

  12. jak co roku klasycznie.

     

     

  13. @13karoy Możesz przestać napastować ludzi o sprzedaże pojazdów? ja rozumiem że chcesz zarobić pieniądze etc. Ale zawsze możesz to robić na graczach grających na serwerze, a nie na tych którzy już o nim zapominają :) 

    1. 13karoy

      13karoy

      Hm? Zainteresowała mnie Saberka na unikatowych lampach, lubię unikaty i chciałem to do swojej kolekcji, sporo osób piszę do innych nieaktywnych nawet 2-3 lata gdy mają coś, co przykuwa ich uwagę, byłeś na tym serwerze jeszcze 2 dni temu. To była jedna wiadomość, zawsze możesz wrzucić ją do kosza, wyłączyć skrzynkę-(dla własnego dobra, skoro jesteś aż tak wrażliwy) jeśli serwer cię nie interesuję...:)

  14. Widząc niektóre apelacje i wypełnianie w nich wzorów. naprawdę tracę wiarę w to... że te dzieci zdadzą kiedyś egzamin 8-klasisty

    1. Pan_Maruda
    2. PLojTEk

      PLojTEk

      Egzaminu ósmoklasisty nie da się nie zdać, bo samo stawienie się na nie gwarantuje jego zdanie ;)

    3. bertsiema
  15. Dzięki za usunięcie z zasłużonych w 4car @KropsoN ;) 

     

    oczywiście jak to przypadek to bez spiny (ale nie wydaje mi się) 

    1. PLojTEk

      PLojTEk

      No to nieźle się dzieje w tych biznesach...

    2. KropsoN.pakujwalize

      KropsoN.pakujwalize

      Jeżeli ktoś jest na czarnej liście, a jednocześnie na liście zasłużonych - to wygląda to co najmniej śmiesznie.
      Celowy zabieg.

    3. RondoZakole

      RondoZakole

      Ta szczamy tam na Ciebie totalnie.

    4. bertsiema
    5. AdekUchiha
  16. A Season Like No Other

     

     

    1. pawelik001

      pawelik001

      szkoda pereza ze na razie nie ma kotnratkru

  17. Za 20 PLN wjadą wszędzie 

    https://imgur.com/ihrxkfC

    1. kejrun

      kejrun

      widzialem gorsze rzeczy XD

  18. Krótkie szybkie pytanie

    Z Jakim kolorem/kolorami kojarzą wam się święta?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Leo.*cvt

      Leo.*cvt

      Czerwony zdecydowanie :)

    3. MLK'

      MLK'

      Czerwony/złoty/biały

    4. Deilo

      Deilo

      Święty Mikołaj nie istnieje

       

    5. kejrun
    6. osba1029

      osba1029

      zielony czerwony niebieski i pomarańczowy 

  19. 금을 봐 플렉스라고 불러

    RCs7tg1.png

  20. Wykończyli nas Jasiek! to był ich plan!

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin