-
Postów
394 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
1 -
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Arturek.
-
Nowy model biznesowy na 4Life!
Gracze przestali pisać "FT" gdy pojazd nie posiada jakiegoś tuningu, przez co nie można już pisać na nich skarg. Więc teraz można pisać skargi jak nie umiesz sam wycenić pojazdu i kupisz go za drogo! Piękna sprawa
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Czy tylko moim zdaniem banowanie za transakcje z przez nawet 1,5 roku to nie lekka przesada?
Ja rozumiem że zawiść osób które donoszą na takie sprawy jest silna, no ale bez przesady. Przez 1,5 roku gry na serwerze można osiągnąć bardzo dużo i wszystko to można stracić przez jakieś gó**o.
według mnie takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.
- Pokaż poprzednie komentarze 5 więcej
-
Serio?...
Czyli uważasz, że powinniśmy Ci odpuścić z uwagi na fakt, że coś działo się stosunkowo dawno?
Skoro przez 1,5 roku ukrywałeś swoje złamanie regulaminu, nie dziw się, że spotyka Ci potem dodatkowa kara. Reasumując: wszystko to jest następstwem Twoich czynów, a miejsca nie powinno mieć co najwyżej to czego dokonałeś 1,5 roku temu. -
@kubot'badbitch;]] xHyper
-
-
I kolejny raz: Serio?...
Skoro piszesz "nie mówię, że w tej sytuacji tak jest" to co po w ogóle piszesz coś takiego...
Może dlatego, że chcesz zasugerować, że jednak "tak jest" zachowując przy tym pozorną neutralność?
I serio @kubot'badbitch;]] Twoje zachowanie jest tym bardziej żałosne skoro oceniasz motywacje i działania rconów tylko dlatego, że Twój znajomy został zbanowany.
"większość transakcji które były przez 1,5 roku niezauważone mają małą szkodliwość" Bzdura... to, że nie było to zauważone nie oznacza, że nie było szkodliwe. Nie każda transakcja jest przez nas od razu wychwycona i niejednokrotnie sprawy które wychodzą po dłuższym czasie są również bardzo poważne.
Zamiast płakać może warto skupić się na tym, aby pomyśleć co zrobiło się źle. -
Druga sprawa, niezależnie od tego czy postawione zdanie "większość transakcji które były przez 1,5 roku niezauważone mają małą szkodliwość" jest prawdziwe czy nie... kiepskie jest gdy generalizujemy całkowicie niezwiązane ze sprawą przypadki i stawiamy jako argument w konkretnej sprawie.
-
@13karoy Możesz przestać napastować ludzi o sprzedaże pojazdów? ja rozumiem że chcesz zarobić pieniądze etc. Ale zawsze możesz to robić na graczach grających na serwerze, a nie na tych którzy już o nim zapominają
-
Hm? Zainteresowała mnie Saberka na unikatowych lampach, lubię unikaty i chciałem to do swojej kolekcji, sporo osób piszę do innych nieaktywnych nawet 2-3 lata gdy mają coś, co przykuwa ich uwagę, byłeś na tym serwerze jeszcze 2 dni temu. To była jedna wiadomość, zawsze możesz wrzucić ją do kosza, wyłączyć skrzynkę-(dla własnego dobra, skoro jesteś aż tak wrażliwy) jeśli serwer cię nie interesuję...

-
-
Dzięki za usunięcie z zasłużonych w 4car @KropsoN
oczywiście jak to przypadek to bez spiny (ale nie wydaje mi się)

