Skocz do zawartości

Hadion

Gracz
  • Postów

    121
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Hadion

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Hadion

    Osiedle w BlueBerry

    dziękuje wszystkim co mam zmienić Biorę się do zmian
  5. Hadion

    Osiedle w BlueBerry

    Witam czasami jak się nudzę robię coś na Map edytorze i postanowiłem zrobić osiedle na BlueBerry liczę na miłe opinie. O to kilka ss https://imgur.com/a/vUq7F
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Rzeszów no do niego mam 96.7km
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Witam! Na pewno wielu z was korzystając z mumbla i teamspeaka 3 zauważyła, że nakłada z mumbla jest bardzo wygodna. W tym poradniku zaprezentuje wam TS Notifier – program, który umożliwmy wam posiadanie podobnej nakładki. Niestety niekiedy są z tym wszelakie problemy, a instalacja nie jest prosta.Robimy tak jak opisałem na dole Pobierz program z tej strony: http://tsnotifier.eu/ Uruchom TS Notifier, oraz TeamSpeak3. (MTA ma być jeszcze wyłączone) W pasku obok godziny i daty powinna Ci się pojawić dodatkowa ikonka (takie czarne litery 'TS'). Kliknij na nią prawym przyciskiem myszki, a następnie wybierz 'edit gamesettings.ini'. Powinien otworzyć Ci się dokument w notatniku, wyczyść całość po czym zapisz. Uruchom MTA i wyjdź. Ponownie wejdź w gamesettings.ini. Powinno się tam dodać kilka pozycji, przy każdej zmień: game.enabled=0 na game.enabled=1 i również zapisujemy, i zamykamy. Jeżeli nic nowego nam się wcześniej nie pojawiło to wklejami do gamesettings.ini takie coś: [Multi Theft Auto.exe] game.enabled=1 [proxy_sa.exe] game.enabled=1 Teraz wystarczy tylko uruchomić MTA i cieszyć się okładką. Jeżeli nie zadziałało należy uruchomić ponownie komputer. Aby widzieć wszystkich na kanale, a nie tylko samego mówiącego: 1. Kliknij prawym na ikonkę w prawym dolnym rogu. 2. Najedź na 'General' po czym z menu wybierz 'Also show non-speaker'. Aby zmienić położenie nakładki: 1. Kliknij prawym na notifera i wybieramy z menu 'speaker position'. Aby włączał nam się automatycznie po uruchomieniu Team Speak 3: 1. Kliknij prawym na ikonkę. 2. Wybieramy z menu 'General' następnie zaznaczymy 'Start with TS3'. Aby zmienić położenie nakładki: 1. Wybieramy z menu 'speaker position' pod 'General'. Autorem jest Patriarcha.Ale ze zgodą autora mogłem tu też wam pomóc i trochę edytowałem żeby nie było 1/1 Efekt po wszystkim
  11. Bardzo bym prosił żeby ktoś mi odpowiedział jak zmienić texury lub dodać texture tak jak na 4life np Pojazdy policyjne Dodanie kogutów Zmienić premiera w combi do coupe Sułtana zwykłego do coupe i zamiana texur lub dodanie do budynków np Koszary SAFD
  12. Nwm czy mam jakiś błąd czy co ale jak pisało na wynikach rekrutacji TSA że się zostałem ale jak teraz patrze to mnie nie ma nwm o o chodzi ?

    1. Wojtek.

      Wojtek.

      Nie jestem członkiem tej frakcji więc nie zajmuję się tymi sprawami.

  13. Wszystkiego najlepszego wszystkim kobietą życzę <3

  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nick:Hadion Coś od siebie:Chociaż więcej kasy będę miał
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Hadion

    Konkursik

    Nick:Heyok PID:15178 Coś od siebie:Kupie sobie autko i domek
  19. Hadion

    Giełda SF

    powiem tak jak ja to myślę że administracja będzie musiała usunąć giełdę na przeciwko lawet w sf żeby prowadzić tą bo było by dużo giełd w sf
  20. 180k to się nie zgodne z licytacją jak minimalna cena licytacji to 200k a kup teraz jest za 250k to jak ty chcesz to kupić za 180k ?
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin