Witam! Na pewno wielu z was korzystając z mumbla i teamspeaka 3 zauważyła, że nakłada z mumbla jest bardzo wygodna. W tym poradniku zaprezentuje wam TS Notifier – program, który umożliwmy wam posiadanie podobnej nakładki. Niestety niekiedy są z tym wszelakie problemy, a instalacja nie jest prosta.Robimy tak jak opisałem na dole
Pobierz program z tej strony: http://tsnotifier.eu/
Uruchom TS Notifier, oraz TeamSpeak3. (MTA ma być jeszcze wyłączone)
W pasku obok godziny i daty powinna Ci się pojawić dodatkowa ikonka (takie czarne litery 'TS'). Kliknij na nią prawym przyciskiem myszki, a następnie wybierz 'edit gamesettings.ini'.
Powinien otworzyć Ci się dokument w notatniku, wyczyść całość po czym zapisz.
Uruchom MTA i wyjdź.
Ponownie wejdź w gamesettings.ini. Powinno się tam dodać kilka pozycji, przy każdej zmień:
game.enabled=0
na
game.enabled=1
i również zapisujemy, i zamykamy. Jeżeli nic nowego nam się wcześniej nie pojawiło to wklejami do gamesettings.ini takie coś:
[Multi Theft Auto.exe]
game.enabled=1
[proxy_sa.exe]
game.enabled=1
Teraz wystarczy tylko uruchomić MTA i cieszyć się okładką. Jeżeli nie zadziałało należy uruchomić ponownie komputer.
Aby widzieć wszystkich na kanale, a nie tylko samego mówiącego:
1. Kliknij prawym na ikonkę w prawym dolnym rogu.
2. Najedź na 'General' po czym z menu wybierz 'Also show non-speaker'.
Aby zmienić położenie nakładki:
1. Kliknij prawym na notifera i wybieramy z menu 'speaker position'.
Aby włączał nam się automatycznie po uruchomieniu Team Speak 3:
1. Kliknij prawym na ikonkę.
2. Wybieramy z menu 'General' następnie zaznaczymy 'Start with TS3'.
Aby zmienić położenie nakładki:
1. Wybieramy z menu 'speaker position' pod 'General'.
Autorem jest Patriarcha.Ale ze zgodą autora mogłem tu też wam pomóc i trochę edytowałem żeby nie było 1/1
Efekt po wszystkim