Skocz do zawartości

Hadion

Gracz
  • Postów

    121
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Hadion

  1. Nawet spoczko 

  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Błąd został naprawiony Dzięki @console. za radę tak owszem wtyczkę ale będę teraz korzystał z jutubowego ciemnego ekranu
  4. Sorki ale nadal mam ten problem.
  5. Zrobiłem tak ale nic nie pomogło.
  6. Dziś skopiowałem z jakiegoś live nazwę jakieś tam piosenki i stało mi się takiego coś. Jak coś to reset kompa nic nie pomógł. Oto Screen Normalny wygląd pasku Zepsuty wygląd pasku Czy ktoś wie jak naprawić to ??
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Komuna powraca do Polski zobaczcie to.

    1. Hector

      Hector

      Nie tylko do Polski, bo jest to dyrektywa Unii, czyli obowiązująca w całej UE. Poza tym, jest jeszcze szansa, ponieważ jeśli ruszymy się i zaczniemy pisać do polskich europosłów to jest szansa, że Parlament po głosowaniu odrzuci to.

    2. Hadion

      Hadion

      Wiesz politycy mają większe szanse na manipulacje nami to nie będzie im się chciało co z tego, że miliardom ludzi zabiorą wolność słowa w internecie liczą się ich zachcianki nic ich nie interesuje co myśli miliard innych ludzi.

    3. Hector

      Hector

      Za niedługo wybory, a prawo to tak naprawdę weszłoby w życie po wyborach, bo nawet kilka lat może to trwać zanim powstaną odpowiednie instytucje, więc jeśli politykom postawi się ultimatum to jest szansa. A jeśli i tak to zrobią, to ludzie na nich nie zagłosują i wybiorą takich, którzy to prawo uchylą.

  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. 2:1 Polska na prawdę przegrałaś :( 

    1. OlusekMarian

      OlusekMarian

      a myslalem juz ze free browarek ;/

       

  12. Doszły mnie słychy że @Baker ma dziś urodziny dlatego wszystkiego najlepszego i zdrówka też życzę i dalej prowadż te SAPD ;D 

  13. Polecam dla tych którzy nie chcą spać ;D 

  14. Nic dodać nic ująć 

  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Hadion

    2 Kłamstwa 1 Prawda

    1.Mam 16 lat 2.Jestem Vaperem 3.Zaczynam chodzić na siłownie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin