Skocz do zawartości

Narge

Gracz
  • Postów

    61
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Narge

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Dzięki za szansę SPSA, nie zawiodę Was!

  4. Dziękuję za szanse!

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nick osoby pochwalającej: Narge Nick osoby pochwalonej: Dominik997 Opis pochwały: Dominik jest bardzo pomocnym supporterem. Niedawno pomiędzy mną a innym graczem zaistniała pewna sytuacja na drodze i gracz był na tyle miły i zainteresowany sprawą, że wszedł nawet na kanał na którym byłem (Mumble), wyjaśniłem mu sprawę i wszystko skończyło się dobrze
  7. Ładne, ale czy aż tak potrzebne? ;x
  8. Narge

    Wasze GG

    nie stać mnie
  9. Inni nie maja szans! PS. Boluś potrzebujemy wgrać nowy szpital na serwer
  10. Model: Buffalo V-Max: 170km/h Pojemność silnika: 1.6 Przebieg: 1200km Usterki: --- Cena: Oferty ID: 1718 Kolor: Czarny Tuning: CB-Radio, Ogranicznik, Felgi 1096 Kolor świateł: Białe SS'y: --- Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz licze się z jego konsekwencjami: Narge Samochód został kupiony w marcu 2015. Stał rok, czyli do momentu kiedy wróciłem na serwer. Musisz go mieć!
  11. Podstawa dojrzałości - Nie poddawać się i próbować dalej...

  12. Kiedy patrze tak na Ciebie jesteś fajna aj, dla mnie masz stajla!

  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Narge

    Tor 1/4 mili by Narge

    Tor 1/4 mili mojego wykonania. Tak, chciałbym, by został on wgrany na serwer. Tor wykonany tylko i wyłącznie na rzecz serwera 4Life. Na torze moglibyście testować swoje torpedy Do toru jest dodana droga powrotna, dzięki temu osoby które przejechały tor nie będą musiały taranować się z osobami jadącymi PS. Parkingi zostały stworzone z dockbarów, z powodu iż ferspace'y były za długie.
  15. https://www.youtube.com/watch?v=_PvusNIS64g&feature=youtu.be
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin