Skocz do zawartości

Narge

Gracz
  • Postów

    61
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Narge

  1. Muj brat ma tó atmina zaras wyłapież bana!

  2. Jestem świrem a mój skład to Gang z Albanii Chociaż chwilę zostań tu i baw się z nami Twoje zdrowie pije Pop, Borixon, Alibaba Trzech kowboi, trzech kowboi z workiem siana

  3. Zamawiam modelkę i wciskam ENTER!

    1. hoskinpdw

      hoskinpdw

      01010100 01100101 11000101 10111100 00100000 01100011 01101000 01100011 01100101 00100000 01110100 01100001 01101011 01101111 00100000 01110000 01101111 01100100 01111010 01101001 01100101 01101100 00100000 01110011 01101001 01100101

  4. O: https://www.youtube.com/watch?v=HZcLfhq4l98 P: Ja na Rcona? (nie mam nawet suppa ani admina, ale pomińmy to )
  5. Narge

    Nowe osiedle w LV by Snoop

    Bramy jak do zamku mocno psują tą prace wizualnie. Poza tym jakaś taka pustnica tam.
  6. Dzień dobry :x

  7. Stoi statuja, całkiem bez ch*ja xD

  8. Narge

    Osiedle by Narge

    Basil to mój nowy nick, ale jako iż na tym serwerze każdy zna mnie pod nickiem Narge, to używam właśnie go. PS. Chciałbym dodać żebyś się nie bawił w admina i nie wyzywał mnie w moich tematach od złodziei.
  9. Narge

    Osiedle by Narge

    Basil to mój drugi nick, jeżeli chcesz mogę ci na tamtym serwerze wysłać wiadomość prywatną... I co teraz?
  10. Mój jest ten kawałek podłogi!

  11. Nexiu mam do cb 25km, bój się :>

  12. To jedyny taki na serwerze xDD
  13. Narge

    Koszary by Narge

    No, jak się patrzy na te narożniki kamienne i na te fenceshity na dachach to faktycznie nadaje to zamkowego klimatu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin