Jestem świrem a mój skład to Gang z Albanii Chociaż chwilę zostań tu i baw się z nami Twoje zdrowie pije Pop, Borixon, Alibaba Trzech kowboi, trzech kowboi z workiem siana
Basil to mój nowy nick, ale jako iż na tym serwerze każdy zna mnie pod nickiem Narge, to używam właśnie go.
PS. Chciałbym dodać żebyś się nie bawił w admina i nie wyzywał mnie w moich tematach od złodziei.